Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tényleg jó dolog lenne a kávé...

Tényleg jó dolog lenne a kávé betiltása, vagy csak itt gyakorin vannak megbolondulva az emberek?

2022. júl. 29. 13:02
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
10%

#7


Üdv a gyakorin. Itt a legtöbben mindig szélsőségesek, ha valami nem tetszik nekik.

Mintha a betiltás bármit is segítene, nem a cuccokkal van a baj, hanem az emberekkel.

Volt már kísérlet az alkohol betiltására, láttuk mi lett.

Füvet sem véletlen legalizálják egyre több és több helyen, mivel az nem szív aki nem akar kb.


Be lehet mindent tiltani, de aki olyan az úgy is olyan is lesz... Drog is be van tiltva, aztán tele van a világ drogossal, és kvázi elmész valahova dolgozni ott minimum lesz olyan aki használ valamit és simán tud szerezni...


Inkább a nevelés és az oktatásban kell keresni a dolgokat, nem a tiltásban ami semmit sem ér, és eddig sem ért a történelem során.

2022. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
74%
Valóban jó lenne betiltani a káros dolgokat, vagy legalább korhatárossá tenni.
2022. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
66%

Be kellene tiltani mindegyik belinkelt szemetet!

Érdekes, hogy amíg nem volt kávé, addig is gyakorlatilag minden ember képes volt dolgozni és a gyerekeit felnevelni, az értelmesebbek pedig még tanultak is.

Nevetséges, hogy egyesek szerint ez "létszükséglet".

Aki szerint meg egészséges az alkohol és a dohányzás, az nézzen meg egy leépült alkoholistát vagy egy tüdőrákos beteget.

Egyesek meg még a drogokat is legalizálni akarnák! 🤦🏻‍♀️

A legsiralmasabb pedig az, hogy ha kórházba kerül egy alkoholista/ drogos/ kávés/ dohányos, akkor a normális emberek adójából fizetik az ellátását, pedig csak magának okozta a bajt az illető.

2022. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy egy élvezeti cikk mióta rossz dolog.


Káros lehet, rossz nem.

2022. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
79%

#14.

Ami káros, az rossz is egyben.

Szerintem te sem tartod jó dolognak a különböző betegségeket.

2022. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
10%

Az káros meg rossz, hogy itt mindenki be van savanyodva, és ilyen savanyúsàgok akarják megmondani, hogy más emberek mit csinàljanak. :D

Biztos mindenki beteg a hollandoknál is, ahol engedélyezett a kannabisz, biztos olyan rossz dolog az is, hogy azért írják Amerikában is egyes államokban receptre, mert olyan rossz, hogy egy beteg embernek serkenti az étvágyàt, meg csökkenti a fàjdalmát.

Vashiànyra is inkább vörösbort ittam, és érdekes módon el is múlt, nem a szar gyógyszert szedtem. Mikor nàthàs vagyok sem a szaros neocitrànt szedem, hanem van saját gyógymódom a fokhagyma, meg a tea mellé. Ettől függetlenül nem vagyok alkoholista. Attól lesz az ember drogos, meg alkoholista, hogy pár hónapig minden második este iszik egy pohár vörösbort, hogy helyre álljon a vérképe? Vagy egy hétig iszik minden este egy feles házipàlinkàt, hogy kimenjen belőle a nàtha?

Vagy a rákos ember kannabisz fogyasztásàra is azt mondják egyesek, hogy drogos, mikor már élni nem tud a fájdalmai mellett, és azzal akarja csillapítani azokat?

Nem arról van szó, hogy mindenki 24 órában be van rúgva meg tépve mindennap. De meg sem próbálok idióta savanyúsàgoknak több értelmes dolgot írni, mert úgyis az a szent amit az ilyenek írnak.

2022. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg a gyógyszerektől mocskosabb drog aligha van, főleg a nyugtatóktók, altatóktók meg a kemény fájdalomcsillapítóktól. Elárulok valamit. Van pár olyan gyógyszer Magyarországon, aminek a tartalma ópiumszàrmazék, ami egy kemény drog. Fájdalomcsillapítónak írják fel komoly fájdalom esetén, és legális Magyarország. Azta. Azt is megsúgom, hogy a leszokàs róla van olyan kemény, mint mikor valaki a dohányzásról vagy akár bármi másról akar leszokni, olyan elvonási tünetei vannak. A rivotrill, frontin és egyéb nyugtatók hasonló hatásairól ne is beszéljek, mikor mind, mind ez így kemény drog, és a leszokás róluk sok embernek szinte lehetetlen. Én ismertem kapásból négy embert aki háziorvoshoz ment, hogy nem tud leszokni a Frontinról, és a háziorvos zárt osztályra utalta elvonó címen.

Ha nekem nem hisztek akkor ajánlom felkeresni a Miskolci Semmelweis kórház zárt osztály részlegét, és tisztán rákérdezni arra, hogy igazat írtam-e.

2022. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Az azért más dolog, hogy akinek van valamilyen betegsége, receptre szedhet függőséget okozó gyógyszert is, mint amikor minden felelőtlen hülye vásárolhatja korlátozás nélkül a tudatmódosító szereket, csak úgy, szórakozásból.

A vashiányra meg van gyógyszer, tehát elég nagy hiba alkohollal kezelni.

2022. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
14%
#13 Ajánlom, hogy gyere be egy hetet éjszakára dolgozni, és majd ha péntek hajnalban ott áll a főnök a stopperrel, te meg már a 3500. darabot csinálod 2 mp/db tempóval, visszatérünk erre, hogy mennyire felesleges a kávé :D
2022. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
64%

#19.

Rendszeresen szoktam csak napi három órát aludni és mégsem tenném tönkre a saját szervezetemet soha a kávéval, meg az ehhez hasonló szarokkal. Ennyi.

Ja, amúgy meg tényleg hasznos a kávé: azoknak az embereknek, akik fiatalon akarnak megdögleni.

2022. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!