Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tényleg jó dolog lenne a kávé...

Tényleg jó dolog lenne a kávé betiltása, vagy csak itt gyakorin vannak megbolondulva az emberek?

2022. júl. 29. 13:02
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Istenem nem vagytok normálisam komolyan. Most lettem csak hálás a saját ismerőseim miatt, akik mellett megihatok nyugodtan egy csésze kávét.
2022. júl. 30. 16:24
 22/44 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg a régi szép időkben amikor még kokainnal gyógyították a náthát, és lobotómiával a depressziót, még nem kellett kávéznia senkinek!!
2022. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%
21, egyetértek!!!
2022. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
63%

Majd nem szólunk semmit a kávézásotokra akkor, ha nem a mi adónkból fogjátok a szívbetegségeiteket kezeltetni a későbbiekben.

Szomorú, hogy egyes helyeken az számít normálisnak, hogy saját magukat teszik tönkre az emberek.

2022. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
9%
#24 Emésztgessed inkább a mikroműanyagokat amikkel televan minden amit megeszel.
2022. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
68%

#25.

Nagy eséllyel ti is hasonló dolgokat esztek, mint én, tehát ti is eszegetitek a mikroműanyagokat. Csak ti még mást is toltok mellé, mintha az nem lenne elég. :D

2022. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
9%
#24 Remélem minden nap 8 órát alszol, 3 liter vizet iszol, bio élelmiszereket fogyasztasz, és rendszeresen sportolsz a természetben. Csak mert ezek hiánya is elég egészségtelen, és akkor már te se kezeltesd magad az én adómból, légyszi :)
2022. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
68%

#27.

Egy káros szenvedély sokkal rosszabb, mint ha az általad felsorolt dolgok közül nincs meg valamelyik.

De elárulom: minden nap sportolok és a megfelelő folyadékfogyasztásom is megvan. A bio gyümölcs pedig nem jobb semmivel a nem bio gyümölcsnél.

2022. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
0%
Annyira fogom élvezni amikor ingyenesen ellátnak az adótokból a kórházban csak mert ittam reggel egy kis kávét. Köszönöm szépen nektek, hogy élhetek. Utolsó válaszadó szeretném ha mostantól te lennél a jó Istenkém akihez imádkozhatok. Kérlek nézd el nekem amiért néha iszok pici kávét. Rabszolgád szeretnék lenni és csak úgy élni ahogy szeretnéd. Idővel elengedem a kávét, apácaként élek majd de kérlek segíts nekem megvilágosodni.
2022. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
69%

#29.

Mi meg majd imádkozunk a sok rohadt függőhöz, nem? 😂😂😂

Majd még tisztelni fogunk titeket, hiszen aki azt a büdös löttyöt issza, az felsőbbrendű, ugye?

2022. júl. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!