Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek átverés a bolti...

Szerintetek átverés a bolti palackozott víz?

Figyelt kérdés
állítólag sima csap víz és ezért pénzt adunk.

2022. aug. 9. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy egyforma "sima" csapvíz, mint ahogy a palackozottak se egyformák. Így tehát szerintem településenként eltérő, hogy mennyivel jobb a bolti víz a csapvíznél.

Lehet ami ott sima csapvíz, az igazából ásványvíz is lehetne akár, ha nem is a "legjobb".

2022. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok, de itt egy cikk, lehet morfondírozni rajta:

[link]

2022. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk büdös vasas, termálszerű víz van, én meg nem iszom, hiába élek itt több, mint 20 éve. Szóval én bizony bolti vizet fogyasztok.
2022. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Itthon csak csapvizet iszom. Jó, így felesleges vizet venni, cipelni, szemetet termelni.

De a munkahelyemen ihatatlan. Fura íze van, ránézésre is fura. Gondolom, a régi csövek miatt. Ott ásványvizet iszom.

2022. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet hisz különleges íze van egyáltalán nem olyan mint a "rendes csapvíz"és fel is tüntetik rajta a kémiai összetételét.De voltaképpen az is H2O.
2022. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban vannak helyek ahol ásványvíz jön a csapból, de az átlag bizony nem ilyen.


Ha nálatokennyire jó a víz, annak örülj, de sajnos nem ez az átlag.


2 hónapja kölröztem, és sokkal szebb a hajam mióta nem kõkemény a víz. Itt desztillált víz íze van annak ami jön a csapból.

A régi házban havonta kellett vízkövet sikálni a vízforralóból, kádból, csapokról.

Ittam egy pohár vizet, és fájt a vesém, a szobanövények kókadoztak. Nagyon nem volt vicces.


Szóval ja, vagy a Brittára, vagy az ásványvízre költessz ilyen helyzetben. Ha mész fel a városba, én tuti nem innám meg azt ami a csapból jön, mert még az íze is olyan.

2022. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A csapvíz is víz.

Az iszik csapvizet, ahol nagyon jó minőségű a víz. Nálunk pl nem, nem tudom meginni. Ahogy a palackozott ásványvizek egy jó részét sem. Miért nem? Mert szinte minden víznek más íze van.

A palackozott víztől nem leszel egészségesebb sem semmi más. Csak van akinek egyik másik ízlik.

2022. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3 zalában laksz?
2022. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 az egyik legnagyobb ásványvíz márkához pont, hogy Zalaban nyerik a vizet (Naturaqua). Egyébként én ihatatlannak tartom, mások meg azt isszák drága pénzért csapvíz helyett.

Szóval lényegében igaza van a kérdezonek. Az ásványvíz kutak ugyanolyan viznyero helyek, mint ahonnan a csapvíz jön. Most meg lehet kenyeskedni, hogy kinek melyik íz jön be, a petpalack-hulladekkal meg majd szívnak a következő generációk.

2022. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9 én a pet palack miatt veszek üvegeset, egyrészt nem szeretem az ízét a műanyagnak, másrészt szerintem kisebb a környezeti terhelése az üveg újrahasznosításának, még úgy is, hogy nálunk a pet is betétes.
2022. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!