Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Holland kakaóport elég hideg...

Holland kakaóport elég hideg vízben elkeverni, vagy mindenképpen fel kell forralni?

Figyelt kérdés
Tudom, tejjel szokták, nekem így is megfelel.

2022. aug. 17. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nekem még nem sikerült szépen elkeverni hidegen, kivéve ha masszát akartam, lehet először pici vízbe keverd bele és aztán öntsd rá a többit.
2022. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cukorral vagy valamilyen más darabos édesítővel keverd össze előbb és fokozatosan add hozzá a folyadékot.
2022. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szoktam, ahogy a 2-es írja. Néha forró vízzel oldom, aztán öntöm fel a hideg tejjel.
2022. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint csak a feloldódás miatt ajánlott, így nem probléma. Ilyen melegben fél deci forró vizet sem öntök rá :)
2022. aug. 17. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a feloldódás miatt kell főzni.

Mivel nem instant kakaópor, főzni kell, mert így lesz tökéletes, így főnek ki az ízek, aromák.

De ha te enélkül is meg tudod inni, hát igyad, senkinek nem tartozol elszámolással.

2022. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megfőzöm korábban, felöntöm hideg vízzel, és berakom a hűtőbe. Köszönöm a válaszokat.
2022. aug. 18. 10:54
 7/7 xp ali ***** válasza:
50%
Kevés (pár kanálnyi) hideg tejben vagy vízben cukrot i hozzáadva el lehet kavarni, majd felhígítani, csomómentes lesz. De ezt nem lehet tárolni csak friss azonnali fogyasztásra, mert a bacik elég hamar elszaporodnak benne és cifra fosás lesz a vége.
2022. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!