Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Más szerint is ihatatlan az...

Más szerint is ihatatlan az aldis bio szójaital?

Figyelt kérdés

Régen nem vettem szójaitalt, mert drága és sok belőle az 1 liter, de kifejezetten szeretem. Joya-t ittam régen.

Tegnap vettem aldisat, ma csináltam vele kávét és nem tudtam meginni, borzasztó íze volt.

Velem van a baj (1,5 hónapja voltam kovidos, de mindennek érzem normálisan az ízét, vagy legalábbis eddig úgy gondoltam), romlott lehetett vagy ez tényleg ennyire sz*r?



2022. okt. 4. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a szójaital alapból borzasztó pocsék ízű.
2022. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
52%
A szója igazából nem való embernek. Keleten gondosan előkészítve, fermentálva fogyasztják (nem sokat). Nyugaton még erre sem adnak, hitvány, egészségtelen tömegáru proliknak.
2022. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!