Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után ajánljátok a...

Edzés után ajánljátok a zabitalt vagy a szójaitalt fehérje miatt? Esetleg a különböző növényi tejeket (kókusztej, mandulatej)?

Figyelt kérdés
176 cm 62kg-os lány vagyok. Már edzettem régebben, de most folytatnám. Igazábol nem fogyni szeretnék,csak feszesíteni a fenekem, hasam környékén és a lábamon.

2017. aug. 7. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám a fehérje miatt. Ezek arra jók, ha érzékeny vagy a tejre, de nem tudsz lemondani róla. Fehérjeforrásnak nem jók, mert keveset tartalmaznak, és ehhez mérten nagyon drágák. Ettől még ihatod, csak arra nem jó, amire te szánod. Az étrended legyen rendben, az tartalmazzon elég fehérjét, az bőven elegendő.
2017. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én iszok pl. mandulatejet de egyáltalán nem azért mert olyan nagyszám a tápértéke. Turmixokba használom, mert jobb a textúrája, mint a sima víznek, de könnyen emészthető és cukormentes. 1 literben van 4 g protein, tehát csak ezért hülyeség inni. A szójában 1literben van 24g körül de az se sok a mennyiséghez képest.
2017. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!