Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem hat nálam egyik...

Miért nem hat nálam egyik energiaital sem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem, mióta nincs benne taurin.
2022. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyrészt ember/szervezet függő, másrészt aki gyakran fogyassza őket szinte semmilyen hatást nem tapasztal (tapasztalat). Volt már nálam olyanra is példa, hogy nagyon fáradt voltam, de gondoltam iszok valamit-bármit (így ittam egy energiaitalt) és utána lefekudtem pihenni és el tudtam aludni úgy, mintha meg se ittam volna azt az energiaitalt. Szóval nálam már ezek ilyen "sima üdítő" szintén vannak, a kávé az még feldob, mert azt annyira gyakran nem iszom mint az energyt.
2022. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon ritkán iszom, de még soha nem éreztem semmit tőle.
2022. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

És milyen hatásának kéne lenni?

Az egy üdítőital és ennyi.

2022. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, bár én eleve utálom az összes energiaitalt, bár nagy ritkán iszom egyet, hogy kísérletezzek, de mindegyik szörnyű volt eddig.

Élénkítő hatását nem érzek, csak szomjasabb leszek. Gondolom a rengeteg cukor és a dehidratáló hatás miatt.

Maradok a kávénál.

2022. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak párszor ittam eddig! De nekem hatása sincs...De kávénak se de azt megszokásból iszok reggel egyet és annyi!
2022. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert már függő vagy.
2022. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xp ali ***** válasza:
55%
Hozzászoktál. Ez van. Szedj koffeintablettát, az egy ideig segít, amíg azt is meg nem szokod. Vagy állj le az energiaitallal is.
2022. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
konkrétan 3-szor ittam energiaitalt az életemben, úgyhogy nem vagyok függő, vagy ilyesmi
2022. okt. 31. 19:06
 10/10 anonim válasza:
100%
Én éjszakásban pepsit szoktam inni (nem zéró, nem izesítet, nem anyám kinjásat csak az original !) Az energia italoktól még álmosabb, fáradtabb vagyok.
2022. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!