Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik őrölt KÁVÉ a tuti?...

Melyik őrölt KÁVÉ a tuti? ...Persze tudom,hogy ez ízlés kérdése, de én nem kávézom...

Figyelt kérdés

...így a segítségeteket kérem, mielőtt felvasarolnam a boltok készleteit.

A párom a Tchibo Family-t issza évek óta, de karácsonyra szeretném meglepni valami különlegessel.

Normál kavefozonk van, alapvetően ebben és őrölt kaveban gondolkozom.


Köszönöm annak, aki erre időt szán.



2022. nov. 22. 03:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A parodat probald ugyesen, eszrevetlenul kifaggatni errol, (vagy kerj meg valakit erre a feladatra), hogy ivott e mar olyan kavet, ami nagyon izlett neki, csak az ara miatt nem veszi meg a mindennapokban. Mert egy kulonlegesseg lehet, h nem jon be neki annyira, mint az, amit mindig is fogyaszt. En pl. igy jartam anyammal. Na, azert azt a "kulonlegesseget" is eleg finomnak tartotta, es megitta rovid idon belul. Egy alkalommal viszont Olaszorszagbol vittem neki egy legolcsobb, nevenincs kavet egy uzletlancbol, azt azota is emlegeti, isteniti.


Mindezek ellenere azt hiszem, oriasit nem tudsz hibazni. En is kivancsian varom a valaszokat.

2022. nov. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dallmayr Prodomo, eddig minden ismerősömnek bejött :-) Esetleg Frei kávéi között lehet válogatni.
2022. nov. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lavazza, Illy, Segafredo
2022. nov. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Isti22 ***** válasza:
60%

A bolti kávék nem jók :)

A legtutibb szerintem az, ha elmész egy specialty kávézóba és ott leőrölteted a minőségi kávét.

2022. nov. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nincs tuti.
2022. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Öszintén szólva ha egy konkrét kávét szeret, akkor nem feltétlen jó ötlet mást venni neki, mert nagy esély van arra, hogy az nem fog ízleni neki.
2022. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lavazza Oro ha szereti a sötét pörkölést.
2022. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

MInt minden étel-ital, ez is abszolút ízlésfüggő...

Van aki a jó erős markáns ízeket kedveli - van aki meg pont az enyhéket... VAgy a kettő között bárhol...


Én egy pár hónapja a Lidl Barista sorozatból a Columbia típust iszom, nekem nagyon bejön. CSak hát ugye ízlések és pofonok... :)


Esetleg nézz szét valamelyik olasz boltban (ha bp-i vagy),

pl. a Buono-ban, vagy [link]


De kereshetsz "kézműves" helyben pörkölt kávét is.

2022. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg egy szavazat a dallmayr-re!

Ezen kívül a davidoff fine aroma amit nagyon szeretek.

2022. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ajánlom a Dallmayr-t, különleges aromája van, és jó erős!

Amúgy ha esetleg szereti a “méregerős” kávét, és eddig Tchibo Family-t ivott, akkor még szintén érdemes lenne megpróbálni a Tchibo Sicilia Style-t, na az aztán egy jó erős fekete!

2022. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!