Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Más is rá tud kattanni a...

Más is rá tud kattanni a Starbucks kávéra?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkóstoltam volna, minden kávéval úgy voltam, hogy vannak kevésbé finomak, meg nagyon finomak. Viszont mióta megkóstoltam a Starbucks márkájút, nem ízlik egyik kávé sem annyira, mindegyik olyan üres, unalmas, élettelen. Kicsit zavaró, mert régebben szerettem megkóstolni új ízeket, más márkákat, de most már semmi sem jó azon kívül.
2022. dec. 29. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Illata jo, de inkabb daralok es kotyogon fozok olcsobbat.
2022. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem eddig egyáltalán nem ízlett az ottani kávé. Az itthoni kotyogós sokkal finomabb.
2022. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Én szeretem nagyon, főleg a limitált őszi-téli ízeiket (pumpkin spice és toffee nut függő vagyok), de sajnos valamilyen oknál fogva néhány éve borzasztóan megy a hasam a kávéiktól. :(
2022. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Inkább a Frei Cafet szeretem, de mióta ekkora infláció van arról is leszoktam és csak otthon kávézok. Még ha a legdrágább kávét veszem, akkor is sokkal jobb árban tudok kávézni. Régebben én is jártam hetente, két hetente kávézóba, néha a Starbucksba, Costa Coffeeba is. Most úgy érzem nem lenne reális az anyagi helyzetemhez, ha 1000 forintokat adnék egy kávéért. Pedig nyilván az is egy élmény, ha nem otthon issza az ember, meg a kávé is más.
2022. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1# Nem vészes. Én pl kapszulásat szoktam inni, 130/db. Viszont tervezek venni szemes kávét is, az sem túl drága.


Beülni nem szoktam sehova, vendéglátóhelyen minden túl van árazva.

2022. dec. 29. 12:58
 6/12 A kérdező kommentje:
4# Én is csak boltban veszem.
2022. dec. 29. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ott dolgozó haverom aki többféle kávét hozott nekem, de egyáltalán nem ízlett egyik fajta sem amit kóstoltam. Ha csak ez lenne otthon, inkább innék sima vizet..
2022. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem az én ízvilágom.
2022. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Én nem vagyok oda a mai össze vissza kitalált kávéktól! Pl hoztak nekem 3 csomag Frei Cafe-t múltkor csináltam belőle otthon de az az ízesített banános meg nem tudom milyen nem jön be! A jó öreg kotyogós otthon... Az az igazi! Meg amúgy is drágák a kávézók azért hogy igyak egyet nekem nem éri meg!
2022. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Nem, én otthon főzök magamnak.
2023. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!