Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit kell érezni energiaital után?

Mit kell érezni energiaital után?

Figyelt kérdés

Nem is tudom miért, de vettem fél óràja 1 Red Bull italt. Soha nem ittam energiaitalt eddig, 1x sem.

Azóta 1 nagyon picit fura érzésem van, nem vagyok sem energikus, sem semmi.

Az számít, hogy borzasztóan öreg vagyok, 36 évesen ittan először ilyet?


2023. jan. 7. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

"Az számít, hogy borzasztóan öreg vagyok, 36 éves"


"Borzasztóan öreg";36 évesen...Akkor ezek szerint egy kis időzavart mégiscsak okozott nálad az a lötty.

2023. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem az öreget, hogy 36 évesen ittam először energiaitalt.
2023. jan. 7. 15:31
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy túlhájpont bullshit. Lóf@szt se ér, csak túl van misztifikálva.

Ép egészséges felnőtt embernek kb. annyit ér, mint egy gyengébb kávé. Meg se kottyan.

Ne várj csodát, azt csak a marketing ígéri.


Hellből a strong változat, vagy monster, ami fél literes, talán csinál veled olyat, hogy egy bő fél óráig jobban koncentrálsz, jobban haladsz, (többet beszélsz) "pörgősebb" vagy, (mint ha meginnál 2-3 presszó kávét) de úgy nagyjából ennyi.

Ezért nem éri meg ilyen túlárazott sz@rokat venni, mint a red bull.

Ugyanolyan szart veszel, ha egy gagyi Watt-ot veszel, csak az töredékébe kerül.


Ha olyat akarsz kipróbálni, ami kicsit is értékes, vagy csinál is veled valamit, akkor Hellből a Focus-t, vagy Monsterből a Rehab-ot próbáld ki.

Ezek ilyen vitaminozott, koffeines italok. Még ha nem is érzed, legalább van bennül valami értékes, a hulladék cukron kívül, ami a redbullban van.

2023. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

2


De egy 36 éves ember nem borzasztóan öreg.Legfeljebb egy kisgyerek számára.

-------------------------------------------------------------------------

Próbaképpen talán ha kétszer vagy háromszor ittam energiaitalt.Nekem nem ízlett.És különösebb pörgető hatást sem tapasztaltam az elfogyasztása után.

2023. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én sem hittem soha ezekben az italokban, nem is fogok venni többször szerintem, egyszerűen nincs miért.
2023. jan. 7. 15:45
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

A magyarországon forgalomba lévőktől ne várj semmit, A Monster nevezetű ital is csak azért élénkíti fel az ember 25-30 percre, mert fél liter, és abban azért mennyiségileg több is a hatóanyag.


Taurinos energiaital az ami többet adhat fáradtság esetén, de ez az egész energia már egy lefutott kör nálam, néha veszek egy-egy gyümölcsöset kóla helyett, de nem vagyok napi szintű aktív vevő.


A presszókávé az már jó, és olcsóbb is.

2023. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

" egyszerűen nincs miért."


3-mas vagyok, őszintén szólva én azért szoktam nyáron 1-1 hell focust inni, mert hatásban én annyit, mint egy kávé, viszont kávét nincs mindig lehetőség behűteni, plusz vízelvonó hatású.

Szóval nyáron, melegben, jobban esik egy jéghideg üdítő, ami egyben kicsit serkentő is, mint egy forró kávé. Kb. ennyi, amiért "megéri".

2023. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A kolák szénsavas vackok meg a kamu energiaitalok mérgek. Extra cukor koffein co2 felszabadul a testben amit a szervezet semlegesit enzimmel hormonnal vízzel stb na ez a pezsgés amire azt hiheti a mezei fogyasztó hogy na ez igen . Alkoholnál is ez a helyzet csak gyorsabb a rombolása .
2023. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. azt, amit egy kávé után. De szerintem inkább az íze miatt isszák.
2023. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És ma este, úgy 20 óra után ihatok szeszes italt rá?
2023. jan. 7. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!