Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit kell érezni energiaital után?

Mit kell érezni energiaital után?

Figyelt kérdés

Nem is tudom miért, de vettem fél óràja 1 Red Bull italt. Soha nem ittam energiaitalt eddig, 1x sem.

Azóta 1 nagyon picit fura érzésem van, nem vagyok sem energikus, sem semmi.

Az számít, hogy borzasztóan öreg vagyok, 36 évesen ittan először ilyet?


2023. jan. 7. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ihatsz, semmi bajod nem lesz.
2023. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj, gagyi whisky-t csak energiaitallal felhúzva iszok meg...

Fél liter ilyen lőre annyit csinál velem, hogy akkor kezdek el éhes lenni.

Nyugodtan ihatsz rá bármit. Csak legyen sok, hogy ne csak ablakon kidobott pénz legyen, mint a redbull. :)

2023. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sört iszok majd haveroméknál.
2023. jan. 7. 17:58
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés voltál. Én pár éve ittam egy energia italt, néhány perc múlva iszonyatos szívdobogás, vérpiros arc, remegés, véres szemek, orrvérzés. Azonnal ügyelet, 250 vérnyomást mértek. Éjszak ára bent fogtak, aztán még 3 napra.:(
2023. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elvileg felpörget, gyakorlatilag én nagyon jókat alszom utána. Nyugodtan ihatsz rá alkoholt.
2023. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit energikusabb leszel tőle, jobban felpörögnek a gondolataid, de csak kicsit. De leginkább az ízéért isszák, én már nem iszok.
2023. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az energiaitaloknál nem tapasztam még sosem élénkítő hatást. Talán egyetlen egyszer mikor versenyen voltam s volt hátra még két tánc akkor megittam egy dinnyés hellt (strong) na akkor éreztem hogy hat valamit,de ehhez hozzá kell tennem hogy olyan fáradt voltam hogy azt hittem álva alszok el...

(Megjegyzem nem fogyasztók gyakran energia italt, csak versenyekre menet néha)

2023. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!