Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Egyedül a coca cola marad az...

Egyedül a coca cola marad az egyetlen 100%-osan cukros üdítőital Magyarországon? (pepsi bejelentette hogy mostantól fél cukor/édesitős a kóla)

Figyelt kérdés

Meglepett hogy Pepsi így elrontja a receptjét, a készletet kiárusítják de már csak félig édesítős marad meg ezentúl.

Szinte minden létezőről amit tudtam meglépték, azóta nem is iszom egyiket sem, annyiban jó ez a döntés. Nem ihatatlan, de nem ér annyit hogy pénzt adjak érte



2023. jan. 9. 16:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
37%

9


Miért?Olcsóbb is jobb is mint a festett szénsavas vizek.Ráadásul még a szomjat is oltja.Ha valaki meg cukros üdítőt akar,akkor tesz bele 2-3 teáskanál kristálycukrot.És megvan az is.

2023. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
36%
Akkor igyad a klóros vackot citrommal XD
2023. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
35%

12


Ha nem jó neked a szóda,akkor ott a szénsavas ásványvíz.Még úgy is olcsóbb mint a koca kóla..

2023. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
36%

Sok üdítő van a piacon. Nem csak a fanta és a coca cola. Mindben van cukor és édesítőszer. Kényelmi és élvezeti italok. Van aki szereti, van aki nem. Az apenta az egyik kedvencem, viszont meglepődtem az 1%os gyümölcstartalmon, nem tudom azóta mennyi, de pár éve a címkén ezt olvastam. Colat alapból nem iszom, mert a fogaknak nem tesz jót.

Ott van még a márka, traubi, nekem ezekről a ragadó polcok jutnak az eszembe a boltokban, de attól még finomak.

A fritz colaról hallottam még, érdekes története van, szívesen kipróbálnám.


Nem muszáj pénzt kiadj üdítőre, igyál vizet, én is azt iszom, jobb az egészségem.

2023. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Nem érted utolsó, az igazi üditőben csak cukor van.(coca cola)

Az általad felsoroltakban viszont vegyesen van édesítővel.

A fritz kóla pedig kb apple a kóla úgy jellemezném, nem rossz, de 3x annyiba kerül mint a coca szóval sznoboknak jó.

2023. jan. 9. 18:52
 16/34 anonim ***** válasza:
22%
Akkor javaslom igyál limonádét. Abba rakhatsz cukrot amennyi jólesik.
2023. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
68%
Én rengeteg édesítőre allergiás vagyok. Így nagyom nem jó ez nekem
2023. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
80%
Viszont asszem így értem, miért emelték meg megint a coca cola árát újév óta... lassan már vicc kategória lesz egy nagy üveg.
2023. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
33%
A 16ost miért kellett a sok b9hócnak lepontozni?
2023. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
28%
Dehogyis, sajnos rengeteg no-name kóla és más cukros-szénsavas üdítő van.
2023. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!