Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Egyedül a coca cola marad az...

Egyedül a coca cola marad az egyetlen 100%-osan cukros üdítőital Magyarországon? (pepsi bejelentette hogy mostantól fél cukor/édesitős a kóla)

Figyelt kérdés

Meglepett hogy Pepsi így elrontja a receptjét, a készletet kiárusítják de már csak félig édesítős marad meg ezentúl.

Szinte minden létezőről amit tudtam meglépték, azóta nem is iszom egyiket sem, annyiban jó ez a döntés. Nem ihatatlan, de nem ér annyit hogy pénzt adjak érte



2023. jan. 9. 16:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Lemaradtam valamirol? Mit jelentettek be?
2023. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
55%
Azért elgondolkodtató, hogy az eddigi három oldalból hány válasz van, ami valóban válasznak számítható.
2023. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

21-es sorold már fel

Traubit irt vki az már meg is szünt pl, de utolsó éveiben az is édesitös volt

A noname mind édesitős, coop édesitő, tescos édesitős, pennys édesitős, quuen édesitős, márka édesitös kis cukorral. soroljam?

2023. jan. 9. 20:20
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

23


És akkor mi a szájbatekertkóchengeresbüdösistennyila van? "Jajj nem lesz kóla cukorral".

Húha, össze ne ess!

2023. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
62%
Aki szerint az uditok nem oltjak a szomjat, gondolom nem tudjak, hogy a viz a fo alapanyaguk. Gyakorlatilag semmit nem iszom kaven es (zero - nekem az izlik) kolan kivul, megsem doglottem meg szomjan.
2023. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
17%

Azért nem oltják a szomjat kedves, mert tele vannak cukorral. :) Míg cólából megtudsz inni fél litert gond nélkül 1 óra alatt, sima vízből nem biztos, hogy lecsúszik ez a mennyiség? Hogy miért? Mert ezek a cukros üdítők ITATJÁK magukat.

Azt mondod ez jó, csak mert viszel be folyadékot? Nem, ez baromira nem jó. Mert nem csak azt a 2 litert viszed be egy nap vízből, hanem úgy kb a napi cukorszükségletedet is. Ha csak nem többet. És akkor aznap még nem ettél... :)

2023. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem mi a gond.így is van bennük annyi cukor hogy egy dobos tortára égetett kóla cukrot csinálhatsz és garantáltan a fogadva ragad. Ha meg az zavar hogybédesítőszerek és egyéb ne természetes anyagok vannak az üdìtőkben akkor készíts házilag üdítőt, abba rakhatsz cukrot amennyit akarsz.
2023. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg a tej is csak 0,1% lesz majd, és majd mondani lehet otthon annyi zsirt teszel bele amit nem sajnálsz xddd
2023. jan. 9. 21:24
 29/34 anonim válasza:
69%

3

Én egyet értek veled! Citromos szódánál nincs a világon finomabb! Nagy melegben póbáld ki egy kanálhegynyi sóval, mennyei!

2023. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
6%

28


Basszus, még szélsőségesebb példákat nem akartok felhozni, ti cukorfüggők…

Nem a zsír szalonnát tiltják be úgy unblock, vagy azt a pici zsírt a tejben, ami abszolút nem okoz kárt a testedben, hanem azt a baromi sok cukrot, ami k*rva sok betegséget és képzeld, függőséget okoz próbálják meg korlátozni.


Nem iszod többet a cólát, mert nincs benne cukor?


Tudod mit? Ismeretlenül is örülök neki, hogy ennyivel is egészségesebb életmódot fogtok folytatni! ;)

2023. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!