Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Egyedül a coca cola marad az...

Egyedül a coca cola marad az egyetlen 100%-osan cukros üdítőital Magyarországon? (pepsi bejelentette hogy mostantól fél cukor/édesitős a kóla)

Figyelt kérdés

Meglepett hogy Pepsi így elrontja a receptjét, a készletet kiárusítják de már csak félig édesítős marad meg ezentúl.

Szinte minden létezőről amit tudtam meglépték, azóta nem is iszom egyiket sem, annyiban jó ez a döntés. Nem ihatatlan, de nem ér annyit hogy pénzt adjak érte



2023. jan. 9. 16:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
51%
Na ez Magyarország semmi normálist nem lehet kapni.én nem iszok semmilyen colát soha de látom hogy máshol lehet kapni böven klasszikus Coca Cola meg zukor nélkülit is.
2023. jan. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

26 Mint irtam, en cukormentes kolat iszom, es nem iszom meg egy nap ket litert, az teny, hogy a folyadekbevitelem alapbol szanalmasan keves, de szomjas nem szoktam lenni, fel liter kolat sem iszom meg egyszerre, altalaban egy 2,5 decis poharat toltok es azt sem iszom meg egy huzasra.

Abban nem latok kulonbseget, hogy jobban itatna magat, mint a viz, amikor bejaros munkahelyen dolgoztam, ott pl inkabb vizet ittam, mert nem volt huto, a vizgep meg keznel volt, a meleg uditonel meg jobb a viz, ugyanugy tudtam inni azt is.

De nem tudok kolabol sem tobbet inni, mint vizbol. Nagyon-nagyon ritka az, hogy megiszom egy poharral egyszerre, inkabb nyaron jellemzo, miutan a 40 fokbol hazaerek es van hideg udito, olyankor tudok inni rendesen. (Nyaron egyebkent tobb sima vizet is iszom.)

2023. jan. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Gabi ka válasza:
100%
25 éve iszom a pepsit,és se szó,se beszéd ,édesitőszerezik a cukros pepsit. undoritó ize lett! nagyon csalodtam a pepsiben. vagy cukros,vagy édesitöszeres legyen,de keverve undoritó ! coca colára sajna nem tudok átálni,mert fosok tőle. köszi,hogy meghallgattatok.
2023. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szivesen, Gabika.
2023. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!