Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit gondoltok a kávé sznobizmu...

Mit gondoltok a kávé sznobizmusról?

Figyelt kérdés
Én is iszok kávét, de vannak ezek a legdrágább kávéházakba járkáló irritáló egyének akik mindenféle életfilozófiát magyaráznak bele a kávézásba. Ezektől a falra tudnék mászni. Ti ismertek ilyeneket?

2023. jan. 15. 23:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Introvertáltként full lesza.... a körülöttem lévőket ;)
2023. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
11, megkérhetlek, hogy ebbe ne vond bele az introvertáltakat? Az a te dolgod, hogy érdekelnek-e mások, de ennek semmi köze ahhoz, hogy intro- vagy extrovertált vagy-e.
2023. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy az előttem válaszolók. Önmagában nem bírom, amikor valaki "ínyenc" 1-1 dolgot illetően, pláne amikor ezt erőlteti, "előadja magát".


Meg amikor olyan izzadság szagú az egész, hogy ilyen kávé, olyan tea, de egyébként meg omlik össze mögötte a díszlet. Egyébként nem az a bajom, hogyha valaki csak azt az egy valamit szereti, csak nem kell köré legendáriumot írni, hogy miért csak az az egy a jó, és hogyha te is olyan okos és kifinomult lennél, mint ő, akkor nem kéne ezt neked magyarázni, és te is csak ezt az egyet innád/ennéd meg, a többi csak egy olcsó sz..r mellette.

Na az ilyenektől megyek falnak, meg attól, hogyha valami drága= minőségi, jobb mint a többi. Hagy ne mondjak neveket, hogy mennyi lánc épül erre a kialakított felfogásra.


Meg aki írta, a legalizált drogfüggőket - hát teli találat a véleményed:)

2023. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!