Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ki járt úgy mostanában, hogy...

Ki járt úgy mostanában, hogy végre rátalált valami kellemes bolti üdítőitalra, és néhány hónap múlva már nem volt kapható?

Figyelt kérdés
Január végére kifogytunk a házi készítésű szörpjeinkből. Sajnos a sima csapvizet nem kedveli senki a családban. Hosszas keresgélés és egy-egy flakon más és más üdítő vásárlás után végre márciusban rátláltam a Szentkirályi kék-szőlő limonádéjára, ami az egész családnak ízlett. Nem túl édes, nem túl cukros, kellemes az íze. Most májusban egyszerre eltűnt mindenhonnan. Végül megkérdeztem egy helyen, hogy mi az oka. Kiderült, nem rendelhető már. [Lehet megint 2 hónap keresgélés vár rám? Vagy addigra már lesz meggyszörpöm? :-) ]

#kedvelés #kifogy a készlet #leáll a gyártás #tovább nem kapható
2023. máj. 25. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg limitált ital volt. Sok ilyenben futottam már bele én is sajnos.

Amúgy én a pilóta keksszel jártam így. Rákattantam erre tavaly eltűnt mindenhonnan. Pezsgőt bontottam, mikor olvastam, hogy újra gyártják xD

2023. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok mindennel jártam így, pl egy öblítővel is ami sajnos valóban talán 2 hónapig volt. Aztán eltűnt, de hasonló azóta sincs, hiába az a márka, és a szín, még csak nem is hasonlít teljesen különböző, és nem jó.
2023. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még most is kapható (bár emelt áron) a Spar budget citrom ízű üdítőital (bár almasav van benne). Jópár éve ennek volt egy grapefruit változata, ami elég gyorsan kikerült a forgalomból, holott az volt a legjobb ebben a csoportban.
2023. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogaitok megvannak még?
2023. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
És te #4-es a sok szorbittól nem fostad még össze magadat?
dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem eszem édesítőszereket, ne aggódj.
dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!