Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ingerültebb leszel ha sokat...

Ingerültebb leszel ha sokat kávézol?

Figyelt kérdés
Mennyi kávét fogyasztassz?
2023. máj. 30. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
tassz?
2023. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, én attól leszek ingerült ha nincs meg a napi adagom
2023. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%
Én nem minden nap iszom kávét, csak akkor ha sokáig kell fent maradnom tanulás miatt (vagy pont megkívánom de az 2 hetente talán 1x). Ingerültnek ingerült vagyok olyankor, de szerintem nem a kávé miatt, hanem a tanulási stressz miatt :D
2023. máj. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kitana. ***** válasza:
23%
Igen, ezért iszom koffeinmenteset, abból annyit, amennyihez épp kedvem van. Zero kólát szoktam inni néha, szóval nem zárom ki abszolút a koffeint, de abban az 1-2 pohárban kevesebb van, mintha napi 2-3 kávét meginnék.
2023. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem, ha 120%-ban le vagyok terhelve, és félrekönyvelek valamit, amivel az eleve leterhelt énemnek még plusz munkát csinálok, akkor vagyok ingerült.

Úgyhogy inkább tartok néha 10 perc kávé szünetet a szabad levegőn, ami alatt felfrissülők mentálisan. A kávé és a kávézás engem megnyugtat, mint egy szeánsz.

2023. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem, inkább akkoe vagyok az, ha nem iszom meg a megfelelő adagot.
2023. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel alapjaraton lajhar vagyok, a kavetol leszek olyan, mint mas elotte.
2023. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!