Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyre ingerülte...

Mit tegyek, ha egyre ingerültebb vagyok és sokat kiabálok a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok velük, ha nem tőlük távol vagyok, akkor dolgozok.

Már úgy kivagyok, hogy a legkisebb dologért is csattanok. Senkire nem tudom rábízni őket. Bébiszitter lenne, de nem akarom, nem azért, mert ördögtől valónak gondolom, hanem mert rohadt sokba kerül. Már hetek óta van egy olyan érzésem, hogyha valaki felajánlaná, hogy vigyáz a gyerekeimre, amíg ügyet intézek, lehet vissza se mennék, és csak az tart mellettük, hogy nincs kire bízni őket. Pedig szeretem őket.

Ma is kiidegelt a kicsi, mert a reggeli csokis kezét nem engedte megmosni, ő a fehér falba akarta volna törölni, rajzolni akart a csokis kezével. Úgy indulok el dolgozni, hogy mire leadom a gyerekeket az oviba, már 3x leizzadtam, minden elindulás kész küzdelem velük. Volt egy időszak, amikor fél órával előbb keltettem őket, előbb adtam be őket az oviba, csak hogy fél órát a hidegben sétáljak.


2022. márc. 2. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem is rendszeresen, havi 1-2 óra bébiszitter sem fér bele? Meglátod meddig tart ki 1-1 ilyen alkalom.

De határozottan pihenned kéne egy kicsit.

2022. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
B12. Rengeteg b12. Viccen kívűl
2022. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni, én sem tudom senkire bízni őket, a nagyszülők is távol élnek. Én elkezdtem szedni a Valeriana ReMax gyógynövényes és vitaminos étrend kiegészítőt. Kicsit jobb, persze még néha most is kiabálok néha, de jelentősen kevesebbet.
2022. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azzóta vagyok inkább ki mióta dolgozom, mert ugyan ott dolgozom ahol a gyerek bölcsibe. A beszoktatás maga a pokol volt, övöltöttek a beszokósak egész nap, 2-3 hónapig, majd otthon az enyém, mert az egész napos anya hiány így csapódott le.

Nekem van néha kire hagyni. Azért nagyon kikészített, hogy mire neki lenne rám szüksége kész idegroncs voltam.

2022. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező, szerintem ha a környéken érdeklődnél, tuti találnál még 2-3 ilyen anyukát, fogjatok össze.
2022. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!