Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen kávét szoktatok inni?

Milyen kávét szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Én az Omnia, Tchibo és Segafredo közt “vívódom”, egyszerűen nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam. Ti milyen márkájú kávét szoktatok inni?

2023. jún. 4. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tchibo Espresso Milano, Tchibo Sicilia Style, Lavazza
2023. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mást. Most pl. a Csészényitől rendelt kávét iszom.
2023. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Segafredo, Lavazza, Dallmayr.
2023. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mindenki hányni fogja magára a keresztet a szentségtörés miatt, de én Bravost keverek Lavazzával és nekem így tökéletes.

Nekem minden olasz kávé élvezhetetlenül keserű, (ahogy az Omnia is), de a Lavazzát kilószámra kapom az olasz rokonoktól.

2023. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Popcorn ***** válasza:
100%
Pellini
2023. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami random újhullámosat mindig, most épp Cracker Jack van otthon.
2023. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A felsoroltakból is több féle van. Omniát nem szoktam, néha tchibo Milánó style, vagy tchibo barista. Ha segafredo, akkor selezione arabica.
2023. jún. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!