Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet furcsa lesz a kérdés...K...

Lehet furcsa lesz a kérdés...Készitett már valaki lekvárból szörpöt ?

Figyelt kérdés
Nálunk egyáltalában nem fogy a lekvár. Arra gondoltam, hogy kb ugyanaz mint a szörp csak sokkal sürübb. Valahogy felkéne higatni talán. Lehet hülyeség, talán nem éri meg foglalkozni vele csak igy elfogyna és nem kéne kidobni.

2023. jún. 25. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Készítettem már, de semmi cécóval, hanem tettem az elég híg lekvárból pohárba és ráeresztettem szódát.
2023. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Nyugodtan bontsd ki, tegyél hozzá főzött szirupot, vagy csak vizet, ha nem akarod túl cukrosan és megihatjátok szörpként, vagy turmixban.

A szörpnél sűrűbb - vagy ha dzsem akkor darabosabb lesz - de nem fog kárba veszni, mert kár lenne érte.

Mindig csak 1-1 üveggel csináld ezt és tartsd a hűtőben, mert a felbontással már veszít a tartósságából.

2023. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teába tettem már lekvárt cukor-citrom kiváltására, és az jó volt. A szörp kb ugyanaz mint a tea, csak hideg. Csak ne legyen darabos a lekvár.
2023. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Mikor kevés van a lekváros üveg alján, van hogy töltök bele vizet, összerázom, megiszom. Nutellaval ugyanez, csak ott tejjel öntöm fel.

Simán lehet.

2023. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xp ali ***** válasza:
Inkább keverd natúr joghurtba. ;) Én úgy szoktam. Vagy csereberéld el arra, amire akarod. A városban pl. ölnek a házi lekvárért, ami tényleg gyümölcsből van. De gondolom a környezetedban sem mindenki készít lekvárt, viszont lehet, hogy pl horgászik. És te meg szereted a halat.
dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ünts bele egy üvegbe, hítsd fel vízzel majd jól rázd össze ès hagyd állni valameddig. Kb negyed óra elèg. Isteni finom üdítő lesz belőle.
febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!