Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet még kapni gyümölcsszörpö...

Lehet még kapni gyümölcsszörpöt, ami NEM édesítőszerrel készül?

Figyelt kérdés

Akármelyiket nézem, olcsót vagy drágát, mindegyik édesítőszerrel készül. Nem értem miért kell ráerőltetni ezt az emberre, soha nem ittam még semmit, ami édesítőszerrel készült és nem lett volna gusztustalan műanyag íze, ez a szörpökkel sincsen másként. Értem, hogy vannak, akik kénytelenek cukor nélkül élni és amilyen szar minden édesítőszeres cucc, őszintén sajnálom is őket, de miért vagyunk ennyire túlzásba esve? Persze, "nem egészséges". Egyrészt nem ebbe fogok beledögleni, másrészt nem tartozik másra, harmadrészt nagyon erősen kérdőjeles, hogy tényleg egészségesebb-e az édesítőszer, bár erre már lassan talán kezdünk ráébredni, a WHO is most tiltott be egy közkedvelt édesítőszert.


Na de mindegy is, kilázongtam magam. A kérdés az, hogy kapható-e még édesítőszer nélküli szörp, ami nem mellesleg jó minőségű is?


2023. júl. 1. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Lehet kapni
2023. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet kapni
2023. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Korlátozva van a cukortartalom, ezért mindenképpen pótolni kell édesítőszerrel. Van cukros szörp, de abban is van édesítőszer.
2023. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem kapni már boltokban, kézműves vásárokon keresgélj.
2023. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Eddig a Piroska szörp volt ilyen, múltkor vettem egyet és olyan undorító édesítőszer íze van, hogy ihatatlan. Nem is értem miért jó ez, hogy minden üdítőnek ilyen ihatatlan otvar íze lett. Azt sem bánnám ha drágább lenne a mostani árakhoz képest is, csak finom legyen.
2023. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon megdobná az árát ha tömény cukorral készülne, így éri meg forgalmazni.
2023. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
termelöi vásáron nézelödj ők készitenek klaszikus és cukormentest is .
2023. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
A mézes méhes. És a spar permium édesítő mentes. Ezen kívül én is termelői piacokon szoktam venni, vagy újabban itthon főzök.
2023. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Beírod googleba hogy kézműves szörp,2perc alatt 3gyártót is találtam…


Egy példa:

[link]


Kicsit találjátok fel magatokat hiszti helyett,mostanában ez a sokadik ilyen kérdés,pedig egyszerű kereséssel minden megtalálható!

2023. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Piacon házi szörp pl.
2023. júl. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!