Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Gimis gólyatáborba lehet...

Gimis gólyatáborba lehet vinni alkoholmentes sört vagy cidert?

Figyelt kérdés

Én nem iszok mielőtt valaki ezzel jönne. A gyermekek akarnak alkoholt vinni én erre meg azt mondtam hogy jó akkor vigyenek alkololmenteset hiszen a legtöbbek csak az ízéért isszák.(nekem ezt mondták)

És hát az alkoholmentes az technikailag üditő szóval miért ne?

Ebből lehet baj? Nem akarok balhét így év elején. 16 l



2023. aug. 12. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Igazi alkoholmenteset lehet - csak nehogy csodával határos módon pozitív eredményt adjon a tanár alkoholszondája!

XD

2023. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Azzal a "cider"-el már gondok lehetnek az 5%-ot közelítő alkoholtartalom miatt!


A normális málnaszörpökkel és rumos-süteményekkel nem lehetne megelégedni? Az alkoholmámoros közeljövőre már időben el kell kezdeni az edzést - ugye?

2023. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Régi szép idők, amikor gyömbéres üvegben vittük a fehérbort, ásványvizesben a pálinkát stb...
2023. aug. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Alkoholmenteset vihetnek,alkoholt nem engedig mégha meg is oldják néha ezt a problémát.
2023. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kitana. ***** válasza:
91%

2 A Sommersbynek már van alkoholmentes cidere, pár helyen lehet kapni, lehet arra gondolt :)

Egyébként az alkoholmentesekre is rá van írva, hogy 18+, ha nagyon akarnak, lehet ebbe is belekötnek.

2023. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó igen arra gondoltam:)
2023. aug. 12. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
"A gyermekek akarnak alkoholt" és 16 l?
2023. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!