Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért kell ilyen erőszakkal...

Miért kell ilyen erőszakkal nyomatni a zero termékeket?

Figyelt kérdés
Gyakran veszünk szörpöket, de lassan már sima cukros szörpöt nem is kapni. Akármelyik üzletbe megyek, tele van a polc zero szörpökkel, de a hagyományos, simából van hogy nem is tudok venni, mert nincs. Ráadásul a rendes, nem zero üdítők is egyre rosszabbak, pl. a sima Pepsi is már ihatatlan lett, amióta csökkentették benne a cukrot, de ez sok más üdítővel is így van. Múltkor egy gyorsbüfében is csak zero kólát kaptam, valamint a Mekiben és egyéb gyorséttermekben is a legtöbb üdítő már zero. Miért kell ezt így erőszakkal nyomatni? Majd azt én eldöntöm, hogy akarok-e cukrosat vagy nem... Nem?!

2023. aug. 15. 10:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Persze.Majd eldöntöd..De lehet,hogy úgy döntesz inkább nem iszod ezeket a leveket.És talán így jársz a legjobban.Hiszen szerintem ,akár cukros,akár nem;többet ér egy pohár víz mint a cola,pepsi,fanta..stb.Gyümölcsszörpöt meg tudsz akár házilag is csinálni.
2023. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Kereslet kínálat. Én a büdös életbe nem veszek meg semmi ilyen zérót vagy semmit amiben mesterséges édesítőszer van. És sajnos azt teszik bele nem a természetes édesítőszereke. Egyikben sem xilit van, eritrit vagy Stevia hanem mindegyikben a fos a szar. Ha ellenállunk és nem vásároljuk meg őket akkor egy idő után a bevételükön észreveszik a dolgot a cégek.
2023. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Sokan veszik persze hogy nyomatják.
2023. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
32%

Mert a legtöbb ember túl sok cukrot fogyaszt.

Szerencsére nem kötelező ezeket az üccsiket venni.

2023. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
megiszod a zerot ha beledöglesz is
2023. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%

Ember !!!

KERESLET, KÍNÁLAT


A fiatalok többsége a 30-40 év alatti korosztály jelentös része egészségesen akar étkezni, és abba a teljesen üres kalóriás cukros löttyök nem férnek bele, én mindig édesítő szerest iszom ha arra vágyom 0 kalória


A kóla cukros üditök egy pohárjában pedig közel 40 gramm cukor van, ami túlmutatt a megengedett napi cukor mennyiségben mind férfiak és nők számára, még egy 2dl-es adagban is 25 gramm cukor van. Egész egyszerüen nem vagyok hajlandó ennyire cukros vizet inni.


Ez az öregek nem értik vagy középkorúak. A tény az hogyha csak nem vagy vmi bányában dolgozó munkás vagy nem eszel szinte semmit akkor nem fér bele a cukros lötty.


Az elit édesitök ahogy itt hivják öket, nagyon erös mellékizzel rendelkeznek, gondolok itt az eritritre vagy leginkább a steviára. Azért van aceszulfámos és aszpartámos mert azok hasonlítanak legjobban a cukor izére, persze tudom a kedvenc hókusz pókusz oldalon ezek gonoszak és világméretü összeesküvés keretében nagyon halálosok.....

2023. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező nem étkezési tanácsokat kért, bár én sem iszom cukros dolgokat. Sajnos én sem tudom, csak tippelni tudok, pl. sokkal drágább lett a cukor, azaz árat kellene emelni, és ezt nem merik meglépni.
2023. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Akkor se kötelező megvenni, ha lepontoztok 🤡
2023. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
21%
Aromás mérgek, nulla neergia, a franc fizet ilyenekért, marhaság a köbön... Aki nem bírja egészségileg a cukrot, citromleves víz ott van. Ha meg kólát akarok akkor azért iszom mert energiadús.
2023. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó akkor neked még ott van a cukros coca cola, az még mindig nagyon cukros, a többi megszünt mert már nem vásárolták elegen
2023. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!