Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért kell ilyen erőszakkal...

Miért kell ilyen erőszakkal nyomatni a zero termékeket?

Figyelt kérdés
Gyakran veszünk szörpöket, de lassan már sima cukros szörpöt nem is kapni. Akármelyik üzletbe megyek, tele van a polc zero szörpökkel, de a hagyományos, simából van hogy nem is tudok venni, mert nincs. Ráadásul a rendes, nem zero üdítők is egyre rosszabbak, pl. a sima Pepsi is már ihatatlan lett, amióta csökkentették benne a cukrot, de ez sok más üdítővel is így van. Múltkor egy gyorsbüfében is csak zero kólát kaptam, valamint a Mekiben és egyéb gyorséttermekben is a legtöbb üdítő már zero. Miért kell ezt így erőszakkal nyomatni? Majd azt én eldöntöm, hogy akarok-e cukrosat vagy nem... Nem?!

2023. aug. 15. 10:33
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
25%
A friss vizeletbe lehet nincs annyi méreg. :D
2023. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Ez hogy a cukrosakat nem vásárolták elegen szerintem ez egy nagy kamu. Az én ismeretségi körömben szinte mindenki (kivéve a fanatikus fogyózókat, alakformálókat) azt mondja, hogy az új irányú üdítők, zero, energiacsökkentett és társaiknak egyszerűen rossz az ízük.

Egyébként én is így gondolom. Meginnám én a cukormenteset, ha nem lenne moslék íze, de így….


Egyébként meg jó hogy nem veszik a cukrosat, mivel kb. nincs is a polcokon! 😅


Lehet a covid elb@*zta az emberek ízérzékét. 😅

2023. aug. 17. 18:50
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te naponta ittad a cukros üditöket???

Mert én és az ismerösi köröm naponta vásárolja a cukormentes kólákat, naponta 2litert megiszunk fejenként....


A cukrosból egy héten 3dl fért bele....


Szerintem sokan vannak így, kalóriamentes sokkal inkább elfogyasztható rendszeresen nagy mennyiségben, cég szerintem látta eladásokat és azért döntött így

2023. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Dehogy. Én személy szerint vizet iszom általában, kb. napi 2 és fél liter megvan.

Kb. egy héten egyszer szoktam kólát vagy inkább napi 1-1 pohár szörpöt - már ha kapnék olyat ami nem zeró.

De pl. ha elmegyünk valahova valami gyorsbüfébe és ott sem kapok rendes kólát az igenis bosszant. Nagyon ritkán járunk Mekibe, de amikor mentünk, régebben ott mindig Fantát ittam, mert azt a higított szirupos kólát sem szeretem ami ott van, de a Fantából is már csak kizárólag zéró van ott is. Úgyhogy ott marad a híg szar kóla.

Gyakran járok terepre futni és egy jó erős félmaraton után a legjobb egy igazi cukros kóla frissítésnek. Múltkor a célban csak Pepsi volt. Sima Pepsi. De valami iszonyat íze volt és akkor olvastam el rajta, hogy ott már a sima is energiacsökkentett és kevesebb cukorral van. Azóta bojkottálom a Pepsit is.

2023. aug. 17. 19:16
 15/30 anonim ***** válasza:
80%

Látod ez a gond, akik a cukrosat itták csak alkalmanként vásárolták, az édesítöfanok pedig megisszák rendszeresen a napi 2 litert legalább, van aki többet is.


A cég nem fog olyat biztosítani amire nincs akkora kereslet és évről évre kisebb és kisebb.


De örülj még van lehetöséged, a coca cola cukros teljesen, én nem ihatom mert elhizom töle szóval marad édesítös kólák

2023. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Egyébként meg egy jó hideg fröccsnek nincsen párja! 😅
2023. aug. 17. 19:22
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Cukros citromlé, magyarul limonádé esetleg?
2023. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

ami erdekes hogy ez pl csak magyarorszagon van (eddig legalabbis)

Ausztria, Nemet o., Anglia-ban (sokat fordulok meg ezeken a helyeken) ilyen nincsen. Külföldön elek egy ideje es enis ledobbentem amikor meglattam a sok szörpöt, cola, ice tea stb cuccokat zeroban.

2023. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
57%
A KFC is rámerőlteti a Zérót, nem adja meg nekem a döntésin szabasságot! :(
2023. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de eszembe jutott, hogy ezekre külön adót vetettek ki népegészségügyi termékdíj néven, amit be kéne építeni az árakba, és a kereslet is csökkent ezek iránt, valószínűleg nem csak emiatt.
2023. aug. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!