Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért kell ilyen erőszakkal...

Miért kell ilyen erőszakkal nyomatni a zero termékeket?

Figyelt kérdés
Gyakran veszünk szörpöket, de lassan már sima cukros szörpöt nem is kapni. Akármelyik üzletbe megyek, tele van a polc zero szörpökkel, de a hagyományos, simából van hogy nem is tudok venni, mert nincs. Ráadásul a rendes, nem zero üdítők is egyre rosszabbak, pl. a sima Pepsi is már ihatatlan lett, amióta csökkentették benne a cukrot, de ez sok más üdítővel is így van. Múltkor egy gyorsbüfében is csak zero kólát kaptam, valamint a Mekiben és egyéb gyorséttermekben is a legtöbb üdítő már zero. Miért kell ezt így erőszakkal nyomatni? Majd azt én eldöntöm, hogy akarok-e cukrosat vagy nem... Nem?!

2023. aug. 15. 10:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó világszerte jelenség hogy csökkent a kereslet a cukros italok iránt
2023. aug. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, érdekes, majdnem pont ezt írtam én is...
2023. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 NTBS ***** válasza:
56%
Olcsóbb előállítani. Drága a cukor. Nagyobb haszon.
2023. aug. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%
Igazad van, én sem szeretem őket, mert nincs tőlük energiám.
nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
42%

Nem iszom ilyeneket! Csap vizet iszok! Nem szeretem az édes löttyöket!

De azt bírom mikor pl nyáron tetőt segítettem csinálni és az ácsok itták a Fantát, meg a Pepsit...De egy nap 2-3 L ! Mikor olyan édes szirup hogy nagy melegbe jobban megszomjaznék! Nekem meg a víz esett jól!

nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
21%

Egyszerűen nincs már akkora igény a cukros löttyökre.


Az a generáció, amelyik a cukrot is cukorral eszi, lassan kihal. Egyre inkább az egészségtudatos, önmagára igényes tömeg lepi el a piacot, akik köszönik szépen, nem kérnek a cukorból.


Hozzáteszem, nem lenne probléma a cukros üdítőkkel, ha mondjuk egy 2 literes kólát 2 hét alatt fogyasztana el egy négytagú család, és emellé nem fogyasztanának még egy rakás cukros terméket.

dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A vezéretek hozott pár éve egy törvényt ami miatt amely termékben 100g-ra levetítve egy bizonyos mennyiség feletti a cukortartalma arra különadót vetnek ki, ezért a cégeknek drágábban kéne adniuk pl az üdítőket ezért cukorral ÉS ÉDESÍTŐVEL gyártják így egészségtelen és az íze is szar.
ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%
Egyre több az inzulin rezisztens és a cukorbeteg. Nekik csak ilyet szabad (ajánlott) inniuk.
ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
82%

Ha már úgy van feltéve a kérdés, hogy "Miért kell", akkor eszerint válaszolok:


Azért, mert a magyarok kétharmada túlsúlyos, és ebbe már a 16 éveseket is beleszámítják! Na, ezért kell, mert a buta ember önmaga nem tud gondolkodni, vezetni kell. Szóval nyugodtan haragudhatsz a gyártókra, de erről akkor is a kövérek tehetnek.


Na csumpa!

ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, jómagam egyáltalán nem érzek semmiféle erőszakosságot ebben a témában.


Látok reklámot olykor, de miről nem?


Alapon pedig bizet iszom 85%-ban, saját bambuszteát és gyümölcs-zöldség turmixokat.

Nagyon finomak.


Az alma és barack többletünkből pedig lekvárt csinálok. Ugye gyümölcs és cukor az összetétel.

Ezt felhigítva vízzel tökéletes ivólé.


Ha nem tetszenek a tömeggyártott marketingelt termék, nos nem fog senki se fegyvert a fejedhez, hogy vedd meg.


Emellett nem kell függeni a gyártóktól. Csinálhatsz magad is.


Rengeteg helyen megy kárba a gyümölcs és csak potyog a földre.


Párom nővére erre épített vállalkozást. Gyümölcsfás helyekre megy rendet tenni a fák körül.

Pl öreg emberek háza előtt potyog a járdára a sok gyümölcs, amit taposnak az emberek, csúszás veszélyes stb.

Engedélyt kér a tulajdonostól, ad egy jelképes összeget az illetőnek és intézi.

ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!