Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vajon a 383 vizeknek azért ez...

Szep.raketa kérdése:

Vajon a 383 vizeknek azért ez a neve, mert a 383, a 766 és az 1149ml-es kiadások, mind oszthatók 383-al??

Figyelt kérdés
383 víz

2023. szept. 3. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Trükkös vagy, de ez sajnos nem kérdés, hanem hirdetés, így jelentettem.
2023. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Passz.
2023. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem erre a vízre. Rátaláltam a honlapjukra.


Semmi történet, hogy honnan ered a név, vagy hogy honnan szedik a vizet, csak ennyi:


"208 méter mélyen pihent évezredeken keresztül, ott, ahol a hőmérséklet és a föld a legnyugodtabb,

ott, ahol állandó minden, ahol a legjobb a víznek.

A Magyar Tudományos Akadémia stabil izotópanalízise által igazolta, hogy több ezer évvel ezelőttről származik.


A Kárpát-medencéből származó, biológiailag tökéletesen tiszta ásványvíz, amely a jégkorszaknak köszönheti tökéletes tisztaságát és sértetlenségét.


Természetes magyar ásványvíz alacsony deutériumszinttel."



Van webshop is, viszont regisztráció nélkül még az árakat sem láthatod.


Együttműködő partnerként egyedül az Auchan van megjelölve, gondolom velük van kereskedelmi szerződésük.


ÁSZF NINCS!



Szóval erről ennyit.

2023. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt találtam, hogy 383 a lelőhely helyrajzi száma. Ennyi ml lett a legkisebb palack mérete, a többi pedig ennek többszöröse. Bizonyára szándékosan.
2023. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!