Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan oszthatom meg az...

Hogyan oszthatom meg az energiát egy sötétség szerű lénnyel?

Figyelt kérdés

Már régóta érzem, és látom ugyanazt az érzést és dolgot. Egy nagyon fura érzés, de most először nem csak az álmokban látom és érzem ezt. Viszont ez az érzés szomorú, és meg akarom érteni a helyzetet, ugyanis, ez nem csak magamra veszélyes, ha elutasítom, hanem minden másra is.


Nagyon fontos, hogy megértsem ezt a dolgot.


2023. aug. 29. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Keress fel pszichológust!
2023. aug. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma nem igazán vagyok nyugodt, 5 hónapig sikerült az lennem, megpróbálom figyelmen kívül hagyni az olyanokat mint te. A következő ilyen válaszokra, lepontozás megy, és figyelmen kívül hagyás. Értem?
2023. aug. 29. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Érzed. A kommunikáció onnan feléd már meg van. Nem értem mi a kérdésed ezek után. Egyszerűen te is kezdj aktívabban kommunikálni, meditációban felnyitni magad és beengedni ezt, illetve amit éreztet feléd, és általa megérteni tiszta jó akarásból. Innen meg már csak gyakorlás és gyakorlatok bővítése, növelése.
2023. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!