Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Próbáltátok már a vaníliás...

Próbáltátok már a vaníliás és/vagy csokis teát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a teát, viszont ilyen ízűekkel még csak nemrég találkoztam először. Nagyon jól és kissé furán hangzik. Vaníliás illetve csokis-narancsos ízben láttam, van aki próbálta már valamelyiket? Tudom-tudom, csak akkor tudom meg milyen ha megkóstolom, viszont kíváncsi lennék a véleményetekre.

2023. okt. 9. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
csokist igen, borzalom
2023. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%

A szárított tealevél meg a csokoládé együtt nem túl szerencsés párosítás. A csokoládé forrócsokiként, tejjel, vagy esetleg kávékkal ízesítve, valamilyen capuccino, vagy pl. csokis latteként tud leginkább finom lenni. Persze ízlések és pofonok.

Valószínű valami mesterséges aromát adnak hozzá, de úgy sem lehet valami nagy durranás....

Egyszer ittam egy teaházban csoki cseppes teát. Úgy kell elképzelni, hogy apró csepp formájú csokoládé darabokat szórtak a teába. Soha többet!

A vaníliás viszont jó lehet, ha nem lőnek mellé az arányokkal, függ attól is, hogy milyen aromákat használnak, ill. milyen márkájú teáról van szó. A pár száz forintos valószínű olyan is lehet....

2023. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Próbáltam mindkettőt, egyik se jó.
2023. okt. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Minőségi teát próbáltam mindkettőből és a mai napig nagyon szeretem. Ha kicsit erősnek érzed ezt az íz vonalat, esetleg adj egy esélyt a chai lattenak, ott a fűszerek talán kicsit kerekebbé teszik a képet a vanília mellett!
2023. okt. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Tessék:

[link]

Olcsóbb is létezik, de "csak" vaníliás, pl. a Lidl-ben, finom.

2023. okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csilis-csokist ittam egyszer. El lehetett fogyasztani, maradjunk annyiban.
2023. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vaníliásat próbáltam,kuka lett.
2023. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő borzalom. Pedig én aztán mindent megiszok, még a őszi margitvirág teát is fejfájás ellen, ami gyógytea fogyasztók körében is durvának számít.
2023. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csokisat próbáltam, szerintem szörnyű.
2023. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nekem mindkettő ízlett. Mondjuk én elég perverz vagyok :D
2023. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!