Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a tortaba kremnek pudingot...

Ha a tortaba kremnek pudingot szeretnek tenni mint maskor is de most egy csokis es 1 vanilias izu van itthon elrontom az egeszet? Vagy lehet jo erdekesen finom izu is? Vagy nem jo ezeket igy 1-1kent hasznalni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tök jó lesz. fele ilyen, másik fele olyan. de ne keverd össze
2020. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keverni is lehet, de szerintem is jobb a kétféle töltelék. Látványos, és jobban megmarad a saját íze.
2020. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen az igaz hogy latvanyosabb csak sajnos hajt a kivancsisag hogy en osszekeverjem de kozbe meg felek hogy a csalad azt hiszi elrontottam.


Hat ha keverem remelem. Jo izu lesz

2020. nov. 5. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vanília és csoki simán keverhető.
2020. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van otthon magas kakaótartalmú holland kakaóporod? Mert én már csináltam úgy vanília pudingot, hogy tettem bele és úgy főztem fel, olyan lett, mint a bolti csokipuding. Talán még finomabb is.


Egyébként szerintem semmi baja nem lesz akkor sem, ha kevered a kettőt. Bár egészen szép sütid lehet, ha külön kened a két féle színű pudingot.

2020. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én se keverném. mutatósabb lenne a két különböző színű krém. ha kevered, akkor se vanília, se csoki íze nem lenne. biztos nem lenne rossz, de én inkább hagynám kettőbe
2020. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Én meg eleve nem tennék tortába pudingot.
2020. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es miert? En is tudom hogy tobbfele krem is mehet bele de kepzeld el hogy ezt szeretjuk☺️☺️
2020. nov. 5. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

#8

Elképzeltem!:)

Egészségetekre!

2020. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!