Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Márka üdítő miért lépett a...

A Márka üdítő miért lépett a pokolra vezető útra mint a Piroska szörp? Mióta minden Márka termék édesítőszeres egyszerűen ihatatlanná váltak. Az utóízről nem is beszélve. Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés
nov. 10. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, de nekem is érdekes, hogy úgy erőltetik ezt a szart, hogy nem igaz.

Én már épp ezért csak vizet meg saját teát iszom szinte.

nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
A népegészségügyi termékadó kikerülése miatt. Változtatják a gyártók a receptet hogy kikerüljenek alóla, aztán hozzá igazítják az adót, amire megint a recept változtatásával reagálnak, majd megint átírják az adót és így tovább.
nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez vilagtrend. Angliaban elve elhanyom magam szinte a valaha kedvenc ragoimtol. Nem egyszeruen edesitoszer, de a legemelyitobb. Spanyolorszagban meg eheto ragogumit kaptam. Azonos elvileg, de egyszeruen mas van benne.

Felfoghatatlan, hogy miert nem keves cukor van valamiben.

De mar a Heinz babkonzervtol spagettiszoszig mindenben.

Mindent magunk keszitunk mar szinte, de azert mentolos ragot vagy cukorkat szeretnek neha, de kikopom vegul.

nov. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kell együtt élni mióta olcsóbb az édesítő.
nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt népegészségügyi adó, másrészt erre van kereslet. Ha nem lenne plusz adó a cukros italokon, akkor is ebbe az irányba menne a legtöbb gyártó a kereslet miatt. Szinte minden termékből van még cukros, mégis alig fogy az édesítőszereshez képest.
nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
#5 ezt nem hiszem, a klasszikus Coca-Cola is jobban fogy mint a Zero, a Fantánál ugyanez. Annyi történt, hogy a gépieket zerosították pár éve, azóta a boltit keresem én is inkább, meg ahol üvegből szolgálják fel, a gépi vendéglátósokat pedig kerülöm.
nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Katona Dius ***** válasza:
A "cukoradó" miatt. Az édesítőszeres innivalóknak olyan íze van, hogy bleh. Amióta ezek vannak, még annyit sem iszom, mint előtte. Korábban ittam üdítőt havi 1-2 alkalommal. Mostmár annyiszor sem.
nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cukoradó miatt. Én sem veszem már ezeket mert ihatatlanok. Egyszerűbb egy gyümölcsteát főzni és megcukrozni ha valami ihatót akar az ember.
nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
A cukornak leáldozozz. Jobb, ha elfogadjátok. Lassan, de biztosan kiütjük a fehér mérget.
nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Majd neked áldoz le az aszpartámtól 😂
nov. 28. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!