Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a különbsèg a Tescos,...

Mi a különbsèg a Tescos, Pennys, Aldis szemes kávèk között?

Figyelt kérdés
Ha azok mindegyike 100% arabica.
jan. 2. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minőség, pörkölés, íz, szín, aromák, millió dolog.
jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Mind három hálózatnak vannak prémium, meg olcsó kávéik. Ami drága, általában jó is. Bort 3 ezer alatt, kávét 5 ezer alatt nem veszünk. És ez nem nagyképűség.
jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte semmi az olcsóbb termékek között,magyar ízvilágra van pörkölve.
jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi, a márkát fizeted meg. A 2es válaszoló által leírt árlimitek nem lényegesek. Én mindig a legolcsóbbat veszem, minőségi, finom és ennyit vagyok hajlandó kiadni egy kiló kávéért. Egyszer vettem drágább kávét kíváncsiságból.... őszintén nem volt jobb, sőt. mindig azt kell venni ami számodra bevált. Sokszor a legolcsóbb a legfinomabb. De kinek mi jön be.
jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-gyel nem kell foglalkozni, végtelenül egyszerű lélek. A legolcsóbbat soha semmiből nem szabad megvenni.
jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!