Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Tescos és...

Mi a különbség a Tescos és egy nevesebb olívaolaj között?

Figyelt kérdés
Árban ugyanaz, csak a Tescos 1 literes, a neves pedig fél liter.
2011. jan. 15. 20:09
 1/4 Bányai Károly ***** válasza:
Ha mindkettő hidegen sajtolt, és a drágább nem bio-, akkor csak az ára.
2011. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Igen nagy valószínűséggel a minősége. A saját márkások közt már sok fogyasztható dolgot találtam, de igazán jót nem.


A napraforgóolajuk volt a legkirályabb (lehet hogy most is, én évek óta nem vettem), az bármilyen ételből okádékot tudott csinálni, olyan mellékíze volt.


Próbáld ki egyszer, és ha finom finom, ha nem nem.

2011. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 15. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Olivaolaj" nevet nem csak olivából készült olajnak adnak, hanem keveréknek is. Valahol talán fel kell tüntetni, hogy más is van benne, de a neve ettől még lehet oliva.

100% olivaolaj, csak az extraszűz olivaolaj.

Ha a tesco-sra is extraszűz van írva, akkor az olaj kinyerésének az eljárásában van különbség, amivel lejjebb tudják vinni az árat, de a minőségben ez megmutatkozik.

Meg persze a "nevesebbnél" nyilván a nevet is meg kell fizetni, de ez mindennel így van.

2011. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!