Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tesco-s és a...

Mi a különbség a tesco-s és a piros pöttyös túró rudi között? Valahogy nekem jobban izlik a tesco-s

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Különbség? A teszkós olcsóbb :)
2010. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A piros pöttyös az igazi!:)
2010. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért vigyázni kell mindkettővel, mert nyomokban mogyorót tartalmazhatnak.
2010. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a tesco színesnek (vagyis nem a gazdaságosnak) van egy enyhe citromos aromája, ilyen egyetlen más túró rudinak sincsen, nagyon finom.
2010. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagy különbség van a kettő között,de nem tudom leírni mi az!(ízben)De mind a kettőt szeretem!:)
2010. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"a tesco színesnek (vagyis nem a gazdaságosnak) van egy enyhe citromos aromája, ilyen egyetlen más túró rudinak sincsen, nagyon finom."


a piros pöttyösnek is van

2010. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző, én nem vettem észre a piros pöttyösnél a citromos ízt, sőt, nekem az inkább cukros.
2010. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ez a kérdés, de én a Sole rudit szeretem (de a teszkós is hasonló). Mégpedig azért, mert a pöttyös már olyan szinten édes, hogy az émelyítő.
2010. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Tesco-s rudit másik cég forgalmazza szerintem, de ha a zacskóját megnézed ott kell lennie a cég nevének. Próbálják tarolni a Pöttyös rudit. Persze az árra mennek rá, nem mindig a minőségre. A saját márkás rudik nem mindig megfelelő minőségben készülnek, kihagynak bizonyos összetevőket.
2010. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!