Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Megér egy próbát? (többi lent)

Megér egy próbát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, elég stresszes típus vagyok és olvastam a Herbáriának erről a Nyugtató teakeverékéről hogy az jó a stresszre és a szorongásra is. Aki esetleg fogyasztotta milyen tapasztalatai vannak róla, használt valamit? Illetve az van ráírva hogy 18 éven alul nem ajánlott fogyasztani de én "csak" 16 vagyok (bocs ha ez hülye kérdés) de attól még fogyaszthatom?

jan. 3. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy.
jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval nem használt semmit?
jan. 3. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesóm használta, elvileg ér valamit, kicsivel jobban érezte magát, jobb mint a semmi. Igyad nyugodtan, nem attól lesz bajod.
jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:)
jan. 3. 12:16
 5/9 Rosszlovas ***** válasza:
100%

Én jobban alszom tőle.

Lefekvés előtt 2 órával iszom egy csészével, és azóta érezhetően jobban alszom.

jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ihatod nyugodtan de hatása szerintem inkább placebo.
jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Az összetevőktől függ.

Azért nem placebo, a macskagyökér, a citromfű és az orbáncfű, a komlótopoz stb. már nagyon régóta használatos akár antidepresszáns mellett vagy helyett is. Mivel nem kötelező megszakítani, használható rendszeresen és nem okoz függőséget sem.

Szerintem először próbálkozz a sima citromfű levél teával, ha az nem segít akkor lehet "erősíteni", orbáncfűteával keverni stb.

A nyugtató teák eléggé tompíthatnak, a helyedben kitapasztalnám külön-külön melyikre mi a szervezet reakciója és utána már összetevők szerint tudsz vásárolni megfelelő teát napközbeni, vagy esti fogyasztásra.(mert pl. vannak olyan gyógynövény teák amik után nem ajánlott a volán mögé ülni, mert tompítja az embert)

jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a teát de szerintem csak este fogom inni mert engem eléggé álmosít
jan. 4. 12:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tegyél próbát nappalra a kamilla teával, tapasztalataim szerint az kevésbé tompít, ugyanakkor nyugtat nappal.
jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!