Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Akik nem az íze miatt isszák...

Akik nem az íze miatt isszák a kávét azok miért nem robusta kávét isznak?

Figyelt kérdés
Sokkal olcsóbb, ráadásul kétszer annyi koffein van benne, de egyes fajtáknál háromszor annyi.
jan. 14. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Talán mert nem tudják?


Egyébként honnan az információ?

jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Sosem értettem ezt a kérdés hogy az íze miatt iszod a kávét vagy hogy felébredj?Exem is ezzel jött 5 percenként….hülyeség. Ez kb olyan kérdés mint hogy miért iszod a narancslevet vagy a vizet.

Azért iszom mert jótékony hatású és mert jól esik.

A robusta olcsóbb, ellenállóbb, az arabica meg drágább macerásabb kávéfajta. A boltokban elég sok arabica van és ahogy láttam nem sokban különbözik árban a robustától, na meg szerintem minőségben sem annyira. Nekem a robusta jobban bejön. De van hogy keverik a kettőt.

jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nincs ráírva a csomagolására, nem ismerik a kávéfajtákat, vagy egyszerűen nem ízlik nekik a robusta (az arabica meg egy kicsit).
jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha ütőset akarok inni, mindig a rosszabb instant kávét iszom, mert Robusta cserjéből van. Rendszeresen is hülyének néznek emiatt. Ha élvezeti céllal iszom pl.hétvégén reggel, akkor arabica abból is többnyire speciality kávé. Van különbség a hatásban, igen.
jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!