Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit igyak üdítő helyett?

Mit igyak üdítő helyett?

Figyelt kérdés

Leszoktam az energiaitalról, leszoktam a kóláról és egyéb üdítőkről.

Most a fekete teát fogyasztom, de abba meg cukor kell és látszik is a hatása mert kicsit meghasasodtam. Január óta csak teázok, de a cukor miatt hosszútávon ez sem kivitelezhető.

Bár pénzügyileg még mindig ez a legjobb megoldás.



febr. 19. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vizet.
febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Vizet te észlény.
febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
A fekete (meg másféle) teákba NEM KELL cukor!
febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Régen nem tudtam elképzelni a teát cukor nélkül, aztán annyira leszoktam a cukrozásról, hogy most már cukorral nem tudom meginni, émelyítően édesnek érzem még kevéssel is. A tea ízét teljesen elnyomja.
febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Én nagyon szeretem (főleg melegben) a vizet kicsit "feldobni": pár szelet uborkát és citromot szoktam beledobni.

Elvileg fogyáshoz is jó, mert nem érzed magad olyan éhesnek tőle, mint a sima víztől.

De amúgy én szeretem a teát cukor nélkül is, mondjuk a gyümölcsteákat és a zöldteát (a terhességi cukorbetegség segített megszerettetni, aztán a sok "szoptatós" tea is könnyen csúszott 😀)

febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vizet, pénzügyileg verhetetlen 🤣
febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Vizet. Csapvizet. Ingyen van, mindig hideg és hamar kész
febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Igyál gyümölcsteát. Azoknak magában is finomabb, édeskésebb az íze. Igazából aromás meleg víz. De ha nem birod a vizet ez jó lehet
febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
persze iszok vizet is, de se cigi se kávé se pia se drog stb, így ez kb az egyetlen élvezeti cikk amit fogyasztok. a csak víz ivás számomra unalmas
febr. 19. 18:26
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Gyümölcsteát, abba nem kell cukor, vagy ha mégis, sokkal kevesebb.
febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!