Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai világban, miért az a...

A mai világban, miért az a megszokott, általános dolog, ha az emberek szemét kaján élnek? ( meki, pizza, süti, cukor stb. )

Figyelt kérdés
Már nem egyszer véltem felfedezni, hogy az emberek nagy többsége nem foglalkozik azzal, hogy milyen kajákat eszik. Én ezen tisztára ki vagyok akadva :O.... meg amikor nem fogadom el a sütiket és az egészségtelen szemetek társaságokban ( ugyanis én egészségesen eszem) akkor mindjárt azt mondják h fogyózom?? hmm.. én ezt nem értem. meg a napokban kinált az egyik barátnöm tik-takkal, mondta h egy db-tól nem fogok elhízni, én mondtam h nem kell, mert nem eszek ilyeneket meg már 4 hónapja nem ettem és ittam semmi cukrosat, se tésztát, és ö meg ott volt elhüledezve, hogy hogy bírom ki stb... értelmes válaszokat ha lehet. 14/L

2012. febr. 12. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
azért csak hogy viszonyítsunk,leírhatnád az étrended,mert 14 évesen nehéz elképzelni,hogy fehérjedúsan kiegyensúlyozottan nyomatod.
2012. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés köszi :)
2012. febr. 12. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

volt régen egy manusz talán hallottál már róla Jézusnak hívták.

ő mondta-más szemében a szálkát is észreveszi,de a magéban a gerendát nem.


uh muti az étrended,ha nem akarod,hogy igaz legyen rád:)!

2012. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krisz85 ***** válasza:

én nagyon örülök ennek, kell egy természetes szelekció, továbbá a gyógyszergyártóknak és az élelemiszeriparnak is meg kell élni valakiből és valakikből, addig jó amig ez így van, addig egyrészt könnyebb kitűnni, másrészt az elbutított átlag földlakónak fogalma sincs, hogy működik valójában az emberi test, addig elég nehéz várni, hogy a táplálkozásra is odafigyeljen, szerencsére a valóban hasznos és természetes tápanyagok olcsóbbak mint a szar szemét feldolgozott élelmiszerek (chipsz, csoki, péksütik, cukrászati termékek, cukrok, és egyéb szemetek...)


Én is kiakasztom rendszeresen a kollégáimat amikor munkaidőben 8 x eszem és ők meg hozzák a kis turós csúszájukat meg a pacalpörköltjüket, nem nézem le őket, nem értik és nem is érthetik meg, hogy annak aki komolyan sportol és céljai vannak vele nem élhet házikoszton. Akinek nincsenek, annak nem muszáj. Ennyi, ettől ők még nem rossz emberek, nem buták, mindenkinek joga van ahhoz, hogy úgy és ott bas..za el a saját életét ahogy csak szeretné.

2012. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Másodiknak:Nem azt mondtam, hogy én tökéletesen étkezem, mert az nem lenne igaz (mások szerint kicsit kevéskét eszek + kalóriaszámolgatásos megszálott vagyok), csak azt, hogy szemetek helyett egészséges ételeket viszek be a szervetemben. A másik meg az, hogy azt hittem ide azért írok kérdést, hogy választ kapjak, és nem azért, hogy látatlanban elkezdjenek kritizálni meg "vizsgáztatni" abból, hogy én mit csinálok -.-"" bár mit várok a gyakori kérdésektöl, már alig van rajta egy normális válaszoló...

Harmadiknak: köszi az értelmes választ. értem :)

2012. febr. 13. 05:59
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

a normális kérdező is ritka.

főleg a fogyiban,ami lassan már humor kategória lesz.

2012. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gorgo 20 válasza:
17%
értelmi fogyatékos vagy az a baj, sajnálom ez menthetetlen betegség.
2014. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!