Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nagyon sok kakaót iszom,...

Nagyon sok kakaót iszom, egészséges vagy egészségtelen?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy többnyire egészséges, de nagy mértékben is?

14/f


2013. jún. 14. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hízlal.

és a cukrozott dolgok semmiképpen nem egészségesek

2013. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha cukorral iszod, akkor mérsékelni kéne. Magával a cukormentes kakaóporral és a tejjel nincs különösebb gond. A fogadnak se tesz jót, ha sok cukrosat iszol.
2013. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A sok kakaó megfogja a székletet, ergo szorulásos leszel.
2013. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én Nesquicket iszok nagyon sokat. Napi egy bögre a minimum, az 2,5 dl tej és bele 2 evőkanál kakaópor. De van, hogy többet is iszok. A fogaim köszönöm szépen jól vannak, a székletemmel szintén semmi gond, és a 48 kg-s testsúlyommal sincs problémám (167 cm-hez). A zacskón rajta van, hogy elvileg mindenféle vitaminokat tartalmaz. Ebből biztos nem minden igaz, de valaminek kell benne lenni, hisz minden ilyesmit bevizsgálnak és büntetnek, ha a reklám hazugság. De ha nincs benne semmi vitamin az sem nagyon érdekel, mert baromi finom, és kutya bajom tőle.
2013. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a reggeli nagyon fontos, de amikor 7-re kell menni suliba akkor egyszerűen legurítok egy kakaót és indul a nap. Majd a suliban esetleg szünetben bekapok valamit.

Ez azt jelenti hogy átlagosan heti 5-ször iszok reggelente kakaót, de ha több időm van inkább teát iszok, neszkávét, tejeskávét, vagy esetleg cappuccinót.

A fogaim pedig köszönik szépen jól vannak. :)

2013. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Basszus tizenévesen még ne legyetek büszkék arra, hogy jók a fogaitok és nem vagytok elhízva a sok kakaótól.

Térjünk vissza erre 15 év múlva, akkor érezteti majd igazán a hatását!!

2013. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok egészségtelenebb dolog van a kakaónál...

és az még mindig jobb, mintha kólát vagy ne adj Isten alkoholizálnánk... drogoznánk...

2013. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*kólát innánk és rosszabbakat...
2013. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

szinte alig iszom kólát meg ilyen hülyeségeket, tisztított vizet iszom állandóan és én is naponta kb. 3dl kakaót.

vékony vagyok, úgyh nem gond, hogy hízlal!:)

2013. jún. 15. 13:36
 10/20 anonim ***** válasza:
teljesen igaz, hogy fiatalkorban semmi jele nincs a nagy egészségtelenkedéseknek, minden később üt vissza.. az érfalakra lerakódott szenny amitől vérrögeitek lesznek, a cukormennyiség ami a nesquikben vagy más cukrozott kakaóporokban van idegméregként hat hosszútávon és fő tápláléka a daganatos és rákos megbetegedéseknek. a hozzáadott tejről meg még nem is beszéltünk, már ha azokról a tápanyagszegény löttyökről beszélünk amit ma az emberek tejnek hívnak.
2013. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!