Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek a házilag elkészít...

Szerintetek a házilag elkészített pizza nagyon egészségtelen étel, vagy része lehet egy egészséges táplálkozásnak?

Figyelt kérdés
Én fehér lisztből készítem és feltétnek sonkát,kukoricát,borsót,gombát teszek,és paradicsompürét használok pizzakrém helyett és csak olívaolajat zsiradékképpen.

2013. márc. 29. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy része lehet, a fehér liszt sem nagy érvágás, de ha teljes kiőrlésűből készíted, még jobb.
2013. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A házi pizza a legfinomabb és legegészségesebb kiszen tudod hogy mi van benne :)
2013. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fehérliszt helyett használj mást és máris egészségesebb
2013. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig magam készítem a tésztáját is és paradicsomból meg fűszerekből a pizzakrémet, egyáltalán nem tartom egészségtelennek, sőt. Talán a sonka az egyedüli ami nem túl egészséges ha olyan fajta, amiben túl sok az adalékanyag, de szeretjük a sonkás ananászost is, bár van hogy csak gombás, vagy csak zöldséges feltétet készítek.
2013. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy része lehet!

Még ha fehérliszt akkor is! Én is szoktam készíteni, fele-fele liszttel(amúgy a fehérlisztből is létezik tönkölyliszt) alapnak szokta készíteni nyárról eltett paradicsompüréből+oregánóból+bazsalikomból + pici cukorból krémet, rá sonka vagy csirkemellcsíkok, utána kukorica, gomba, hagyma, paradicsomszeletek, majd a végén sajt(orda, feta, trappista zsírszegény) majd megszórom zöldborsóval, ha van rakok rá brokkoli rózsákat is.

Ennél jobb, mint egy házi pizza szerintem nincs:)

2013. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
Ha nem mélyfagyasztott pizzát eszel, akkor nem egészségtelen. Amit étteremben kapsz, az is ugyanúgy víz,liszt élesztő keveréke, tehát semmi egészségtelen.
2013. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 30. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem egészségtelen!


Mint minden kaja akkor válik egészségtelenné ha mértéktelenül fogyasztod és csak azt eszed!

2013. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!