Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miből és hogyan készül a...

Miből és hogyan készül a karibi fény nevezetű alkoholmentes koktél?

Figyelt kérdés
Egyik nap a Mc'Cafeban kóstoltam meg és nagyon finom volt, amikor hazajöttem megpróbáltam megkeresni a receptet de sehol sem találtam..

#alkoholmentes koktél #karibi fény
2013. jún. 14. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a fény tömény szörpre (ribizli, málna, meggy, stb.) óvatosan rétegezett vodka, amire szódavizet nyomnak és azonnal megisszák. Ezt alkoholmentesen mondjuk valami egzotikusabb gyümölcssziruppal, pl. kókusz tudom elképzelni, de hogy ilyet te a McCaféban kapj azt már kevésbé...


Szóval lehet csak véletlenül van névegyezés és a fény nevű koktélhoz nincs köze.

2013. jún. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A normális fénykoktélhoz biztos nincs köze :D de ez is nagyon finom volt és látványos. És gondoltam egy családi összejövetelen a kicsiknek tökéletes lenne :)
2013. jún. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!