Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nagyon ciki magamnak venni...

Nagyon ciki magamnak venni feliratos Coca Colát?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel boltban voltam és furán nézte a kóámat a kosárban. Meg is értem,hülyén néz ki..nem volt a nevemben,vmi egész másmilyet vettem(mónikásat)..egy idegen név az én kólámon,amit magamnak vettem..literesben meg még gázabb..vegyek magamnak egy olyan feliratosat,hogy "partyarcok"??..egyedül innám meg..

Szóval ilyenkor mit kéne csinálni? Mennyire ciki,hogy magamnak veszem? Ti mit csináltok ilyenkor?(ha nincs a nevetekben)



2013. aug. 3. 01:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Édes jó istenem...
2013. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, ez (d kívűl) itt szted ki a lóf$szt érdekel? Olyat veszel amilyent akarsz. És eddig amíg nem volt ilyen feliratos hülyeség addig nem számított? A lényeg hogy ugyanaz a lötty van benne, lóp#csát se érdekel mit ír rajza vagy hogy mások mit gondolnak.
2013. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Ez most komoly?:DDDDD kit érdekel hogy mi van ráírva
2013. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
neked ra van irva a fejedre h mi a neved vagy mi?? senki nem tudja,hogy az eppen a te neved vagy sem ami a kolan van.... a baratnod meg nem fog ezert kinevetni... mondom egy plt... Zalakaroson a strandon nemet/osztrak csalad "haver" es "Bernadett" feliratu kolat ittak es egyaltalan nem zavarta oket....valszeg azt sem tudjak mi az h haver.... hany eves vagy ?? 14?? h ilyen baromsagokon gyotrodsz??
2013. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Tyű én férfi létemre női neves kólát vettem. Akkor én lehet, hogy transzvesztita vagyok? Ajajaj
2013. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Te is nézz vissza furán a barátnődre. Nem tudom, hány éves vagy (korai tizenévesre tippelnék, azok szoktak minden hasonlón parázni:)), de felesleges ilyen hülyeségekkel foglalkozni. Nekem ritka nevem van, így nem találok ilyen cola-t, munkahelyre meg férfi létemre "csajok" feliratút vittem... Bár, utóbbi még akár exposénak is felfogható!:D
2013. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Nyugi én felturtam az egész polcot az üzletbe és csak azért mentem másikba hogy megtaláljam a sajátomat meg amit keresek .De énis volt amikor lányos nevüvel meg ilyen fura nevüt vettem és nem volt semmi.
2013. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

17vagyok,a barátnőm meg 18,de percekig csendben volt és a kólát nézte fura fejjel.

Hát,köszi a válaszokat,kicsit erős volt 1-2,de mindegy.

csajok a munkahelyre?:D:P

Amúgy a betti ennyire ritka név? Még sose találtam ilyet.

2013. aug. 3. 02:29
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
sör
2013. aug. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a barátnőd a fura, ha ilyenen fennakad.

Ha én kólát akarnék inni, ugyan nem szoktam, de tuti nem érdekelne, hogy milyen név van ráírva. Felőlem akár Aladár is lehet rajta.

2013. aug. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!