Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Füszer növényt lehet ajándékba...

Füszer növényt lehet ajándékba vinni valakinek? Vagy ciki?

Figyelt kérdés
Vendégségbe megyünk ,a háziasszony nem eszik ,édeséget ,nem iszik alkoholt ,nem olvas regényeket.Szakács könyveket gyüjt ,de kb 500db ilyen könyve van ebböl nem tudom kiatalálni ,hogy mi az még nincs neki : Annyit tudok ,hogy szeret főzni : Még nem nagyon ismerjük : Ezért gondoltam ,hogy többféle füszer növényt vinnénk : Valamit kellenne jelképesen . Csak nem tudom ,hogy jó ötlet e ..
2013. júl. 21. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, én személy szerint örülnék neki :) Mindig is vágytam fűszernövényekre, de tudod, milyen nehéz elhozni a legközelebbi városból motoron? :D Kikelni pedig nem szeretnek a kis piszkok.

Úgyhogy ha szeret főzni, esélyes, hogy ő is kedveli a fűszernövényeket. Persze lehet, hogy nyűgnek tartja és jó neki a szárított is (pedig az nem olyan), vagy van neki elég. De ha normális ember, akkor szerintem értékeli a gesztust...

Nem írtál speciális kitételeket, úgyhogy feltételeztem, hogy nem pl. a hatalmas cégetek vezérigazgatójához mentek a villába egy estélyre, ahol kissé furán venné ki magát az ajándék kakukkfű, ami amúgy rém helyes növény (s még ki is kelt nekem) :D

2013. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A férjem kollégájához vagyunk hívatalosak :Grillezni jővő hétre : Többen leszünk : A hölgyet pedig még azért nem ismerjük annyira mert 1éve van együtt a férjem kollégájával . párszor találkoztunk ,de csak kevés időre . Eddig nem jártunk össze : 34 éves ,egy írodában dolgozik iktatással foglalkozik .
2013. júl. 21. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is ötletes és frappáns ajándék. pláne, ha valami természetes alapú pl vesszőkosárkába, vagy valami csinos terrakotta edénykébe teszel 1-2 cserép fűszernövényt.Én spec nagyon örülnék neki, és szerintem az illető hölgy is így lesz vele.
2013. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nagyon örülnék neki.
2013. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! Megnyugodtam 5 félét veszek majd kis cserepkben : Nem olyan drága ha jól emlékszem 350ft- 600ft ig van darabja : Aztán ha majd akarja elülteti a kertbe .
2013. júl. 21. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy csokor szép virágot is vihetsz neki.
2013. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Virágcsokrot vigyen a férj, alapvető udvariasságból szerintem.
2013. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, de csinálhatsz fűszerolajat is, az még passzol is a grillezéshez.
2013. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülnék neki, szuper ötlet, a legközelebbi ilyesmire el is lopom. :D (mármint az ötletet)
2013. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én amikor elkezdtem foglalkozni a fűszerekkel és különleges zöldségekkel, kaptam ajándékba egy tő mentát, meg pár csomag fűszermagot. Igen, akit érdekel ez, az örülni fog neki!
2013. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!