Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A tegnap főzött kv-t meg...

A tegnap főzött kv-t meg lehet inni?

Figyelt kérdés

Kezdő kv főző vagyok, de sikeresen lefőtt, csak sok lett, és meghagynám holnapra, ha akkor még iható. Vagy minden nap újat szokás csinálni? Bajom lehet tőle, ha holnap iszom meg?


Ilyen poros kv, és géppel kellett megfőzni.



2013. aug. 15. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megihatod, csak melegítsd meg előtte - bár ha hidegen iszod meg, akkor se lesz tőle semmi bajod csak nem olyan fincsi. Nekem is túl nagy adagot főz a gép, a felét mindig félreteszem másnapra (így csak kétnaponta kell kómásan, vérnyomás nélkül kávét főzni)
2013. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eláll, tedd a hűtőbe. De melegítés után nem lesz finom.
2013. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet, csak nem érdemes. :)


Esetleg jegeskávét készíts belőle.

(Töltsd be jégkockatartóba, fagyaszd le, majd egy pohár hideg tejbe dobj bele hármat-négyet. (És persze cukrozd)

2013. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meréxke válasza:

Ha az íze miatt iszod: nem jó se hidegen, se melegítve. Lesz neki egy rettenetesen rossz mellék íze szerintem.

Ha a hatása miatt iszod, akkor sem szerencsés a másnapos kávé, ugyanis friss lefőzés után 10 percen belül el kell fogyasztani ahhoz, hogy hatása legyen. Ha később iszod, elmúlik a hatás...

2013. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!