Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit igyak kávé és energiaital...

Mit igyak kávé és energiaital helyett?

Figyelt kérdés
mindkettö egészségtelen meg nem is nagyon hat..van más is az élinkitésre?
2013. aug. 31. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
zöld tea
2013. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szegfűszeges török tea
2013. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Zöld tea, naponta két csészével. :) Egészségesebb, és hosszabb ideig tart ébren. Az íze kissé érdekes, de meg lehet szokni.

Élénkítésre egy kis torna, testmozgás. Amióta rendszeresen tornázom, több energiám van. :)

Ha komolyabban veszed a dolgot, akkor pedig hanyagold a cukros dolgokat. A cukor/szénhidrát csak rövid ideig ad energiát, utána belassít.

2013. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maté teát, egész Dél-Amerika ezen pörög. Gyógyszertárakban, drogériákban kapsz.
2013. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tenyleg gaz van,mert ezeknek hatniuk kene. A napi egyszeri kave egeszseges is. Lehet,hogy az eletmododon kellene valtoztatni,mert az energiaital tenyleg karos,de a kave mertekkel egyatalan nem. Igyal fekete teat, zold teat, pocket coffee csokit, vagy tusolj le hideg meleg valtozuhannyal.az tuti felebreszt:)
2013. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Potnt ma mondta anyósom hogy kávé helyett, egy almát kell megenni reggel. Nem tudom hol hallotta.
2013. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is a fekete és a zöld teát ajánlom! Ha nem tetszik az íze, én úgy szoktam, hogy keverem őket: a zöld teát mentával, és citromot is teszek bele- egész nyáron ezt ittam lehűtve, nagyon finom és frissítő, illetve a fekete teát hibiszkusszal keverve. A két kedvenc :)
2013. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki a jázmin teát.Engem jobban élénkített,mint a fekete vagy zöld változat.
2013. szept. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!