Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ki fog előbb tönkre menni? Én...

Ki fog előbb tönkre menni? Én energia italt iszok, vagy a haverom aki tömény alkoholt iszik?

Figyelt kérdés

Heti 1x alkalom.

Én megiszok 1 héten 1 liter energia italt. Cukros, koffeines, taurinos műanyag sz*r. De finom.

Vagy a haverom aki heti 1x iszik 1 liternyi tömény alkoholt. Whisky, Vodka, pálinka, esetleg bor.

Melyik az ártóbb?

Engem piszkál azzal, hogy milyen károsak ezek a műamyag vacak sz*rok, de én mikor mondom neki a alkoholos műanyag párlatos sz*rjait(ráadásul, ilyen pancsol 2 ezer forint/üveg whiskyt iszik) az nem káros szerinte, mert nézzem meg, hányan rúgnak be minden hétvégén évekig, és semmi bajuk.

Ki fog előbb bajba kerülni?



2013. szept. 30. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idd midkettőt és győzni fogsz.
2013. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó verseny. Szerintem ne hagyd, hogy a haverod győzzön!
2013. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem verseny, nincs is tét, csak tudni szeretném, hogy jogosan piszkál, úgy, hogy Ő meg alkoholista lassan.

Ő egy nap issza meg azt az 1 litert kb, én meg a hétre elosztva.

2013. szept. 30. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen mennyiségtől egyikőtök sem.


Amúgy a pancsolt szar sokkal károsabb, de a fiatal szervezet bírja és a heti egyszeri fogyasztások között bőven regenerálódik.

2013. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
Egyszerre 1 liter tömény (1×20 adag alkohol) még jó minőségben is egyértelműen súlyosabb tétel, mint 1 liter (1×3 adag) energiaital, de hacsak nem sok éven át megy a „verseny”, akkor ebből még nem következik, hogy ő megy tönkre hamarabb. Némi szerencsével pár év ilyen bele se szól a várható élettartamba, persze ezt előre nem lehet tudni.
2013. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja, talán az, akinek gyengébb a szervezete, de lehet, hogy az energiaital károsabb, mint a jófajta alkohol.
2013. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!