Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Érdekelne, hogy miért van...

Intelszarka kérdése:

Érdekelne, hogy miért van minden műanyag palackozott italnak műanyag kupakjának belsejében csillag minta? Hozzá értő válaszát szeretném kérni, komolytalanok kíméljenek, mert tényleg nagyon érdekelne!

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 4. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
gyanítom, hogy az öntési eljáráshoz van köze. egyszerűen ez az elterjedt öntőforma és kész. vagy ha fürtökben készül a kupak, akkor azért, mert ott illeszkedett korábban a szárhoz, amiről aztán leválasztották
2014. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Letekertem egy Coca-Cola kupakját, nincs benne semmiféle csillag...
2014. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy Nestea kupakját csavartam, egy darab csillagot nem látok. De amúgy láttam már ilyet csak megcáfolom hogy MINDEN üvegben van ilyen. :D


Egyébként az a kép amit belinkeltél, mire akar utalni? Mert hogy az egy wc illatosító.

2014. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha arra gondolsz ami a nestlé aquarel kupakján van akkor szerintem az elsőnek lehet igaza.
2014. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!