Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen okból fogyaszt valaki...

Milyen okból fogyaszt valaki 2in1 vagy 3in1 kávét a "tiszta" kávé helyett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 14:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Irodában praktikusabb de otthon luxus szerintem
2014. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert nem kell külön venni tejet, tejszínt, sűrített tejet...

Ráadásul ezek tele vannak tömve ízfokozókkal, úgyhogy élvezeti értéke is elég jók.


Mondjuk ha valaki nem egy nagy kávés, csak úgy hobbiból issza, és anyagilag nincs számára nagy jelentősége hogy így összességében rosszabbul jön ki, akkor praktikusabb, gyorsabb, elég 1 dolgot megvenni.

2014. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

munkahelyen egyszerűbb,gyorsabb.

Vagy nincs is lehetőség,rá.

2014. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SylwerStone válasza:

Néha iszok instantot is mert szeretem.

Viszont ha hatást is akarok akkor "rendes" kávét iszom ;)

2014. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már sokszor ki próbáltam a kávét de mindig hányingerem lett tőle.Ezért iszom a Nescafé 3in1-et.Mellesleg nagyon fincsi.
2014. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk nagy kávésok, nem is volt kávéfőzőnk sokáig. Egyszer nyertem egy kapszulás kávéfőzőt, de ahhoz még drágább a kapszula, mint a 3in1 kávé. Ez utóbbit is csak én iszom hetente 1x-2x, és csak azért mert jó az íze.
2014. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Ezt a kérdést én is fel akartam már tenni. Sosem értettem, minek ízesíteni a kávét olyan dolgokkal, amire az emberi szervezetnek egyáltalán nincs szüksége (pl. hozzáadott kristálycukor, tej, tejszín). Ráadásul a 3in1 kávékban általában minimum 3 különböző típusú cukor található, emiatt aki rákban szeretne meghalni, annak különösen előnyös.
2014. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert nem szeret kávézni/koffeintartalmú dolgokat fogyasztani, de úgy szeretne tenni, mintha...


Nekem azt ne mondja senki, hogy a 3az1ben található "koffeinmennyiség" 0,30g/100g ami pontosan 1/30-ada annak, amit egy átlagos espresso kávé tartalmaz (100-110g), az felébreszti őket, mert az valami vicc.

2014. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Sosem értettem, minek ízesíteni a kávét olyan dolgokkal, amire az emberi szervezetnek egyáltalán nincs szüksége"


Mert nyilván kávéra szüksége van a szervezetnek a túléléshez, ugye? :D Még egy orthorexiás, aki retteg a cukortól és mindenért azt okolja.

2014. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert finomabb, és sokkal egyszerűbb és gyorsabb megcsinálni, mint a rendes kávét. Én nagyon ritkán iszom ilyet, csak ha vendégségben vagyok, és épp ilyennel kínálnak. Amúgy meg nem annyira szeretem, mert annak nem kávé íze van, csak olyan kávéra hasonlító. (Úgy szoktam mondani, hogy „műanyag kávé” íze van)


„minek ízesíteni a kávét olyan dolgokkal, amire az emberi szervezetnek egyáltalán nincs szüksége”


Mondjuk... Nem is tudom, talán azért, mert FINOM?! :D

Semmi bajom nem lesz egy kis kanál cukortól, vagy tejtől

Másrészről meg, van aki nem bírja meginni a kávét ízesítés nélkül (én legalábbis nem bírom)

2014. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!