Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Starbucks, Coffeeshop Company,...

Starbucks, Coffeeshop Company, California Coffee Company, Costa Coffee. Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Ezek a kávézóláncok nagyon drágák. Például a Costában egy cappuccino 1140 forint, ha jól tudom. Még egy pohár vizet sem adnak hozzá, mint más helyeken az espressóhoz. Igaz, óriási méret, 600 ml... Szóval, ha már szórja az ember ilyesmire a pénzét, akkor melyik a legjobb?

2014. jan. 24. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Starbucksot es a costat ismerem, ezek tuti nagyon jók?

(Igaz en itt Angliában kóstoltam :-)

2014. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem tartom draganak oket, szerintem elfogadhato a magyar aruk is. En a Starbucksba jarok a legtobbet, szimpatikus a kiszolgalas minden kavezojukban. :) En a kaveval is elegedett vagyok.
2014. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, most látom hogy kérdőjel lett a mondat végén.. Az ! Akart lenni :)
2014. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Starbucks jött be, mind kínálat, íz és környezet szempontjából. De ettől függetlenül a többi se rossz.
2014. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Persze ez jövedelem és preferencia kérdése, hogy kinek mi a drága...
2014. jan. 25. 07:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha azt kapom a penzemert, amit varok, akkor nem sajnalok kolteni semmire. Viszont pl.egy sajatmarkas higitott 2 l -es lottyre 10ftot is sajnalnek kiadni. :) 2.voltam. Visszaterve a kerdesre a Starbucksban meg az is tetszik, hogy nem neznek ki, ha laptoppal vagy tablettel megyek be, nyugodtan lehet dolgozni vagy tanulni is a kaved mellett. Ez nem mindenhol van igy. Illetve jok a szezonlis izek es a szendvicsek/ sutik is.
2014. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A Starbucksra szokták azt mondani leginkább, hogy sznob hely. Csak a brand miatt keresi fel sok ember, ízre semmi extra. Ezzel azért így én sem értek egyet, de azért egy ásványvízért 5-600 forint, egy szendvicsért 6-800 forint szerintem is sok. Egy eszpresszóért nem sajnálok 500 forintot, de csak alkalmanként engedném meg magamnak, még ha magas minőségű is...
2014. jan. 25. 10:33
 8/14 anonim válasza:
Starbucks > Costa Coffee.
2014. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az asvanyvizzel huznak le legjobban a vendeglatohelyek ha eszrevetted, mert azt majdnem alapbol rendelsz a sutihez/szendvicshez/ ebedhez. "Csak egy mentes vizet kerek." Regi trukk... Egyebkent a Starbucksot nem mondanam sznobnak sot. Minden eletkoru ember megfordul ott, bar talan a 20-30 a leggyakoribb.
2014. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért ezekbe a vackokba jársz? Jó kávét akarsz inni, vagy menőzni a haverok előtt? Kb. olyan ez, mint Manyi mama szendvicse kontra Meki, Burger Kinga, stb.
2014. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!