Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen innivalók jöhetnek...

(én...) kérdése:

Milyen innivalók jöhetnek nyárra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jövőhét pénteken (Június 6.) lesz a bolhapiac a sulinkban (aki nem tudná: ez egy olyan vásár amikor minden osztálynak van egy bódéja és használt tárgyakat , ennivalókat és innivalókat lehet vásárolni az összes diáknak [1130-an vagyunk])és a barátnőmmel limonádét szeretnénk árulni, szörpöt és hasonló innivalókat. Az a kérdésem , hogy milyen ötletetek van még milyen innivalókat árulhatnánk ezeken kívül?

2014. máj. 27. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Bodza szörp

Hársfa virág szörp

alkohol mentes mojito

málna szörp

Kölyök pezsgő

2014. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. máj. 27. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jég kása :külnböző szörpökkel ízesitve

Ha hütést megtudjátok oldani.

2014. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ice tea

Gyümölcsturmix

2014. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem mindet megcsináljuk köszönöm a válaszokat/ötleteket :)
2014. máj. 27. 19:27
 6/10 anonim válasza:

Ha tudod hűteni, akkor csinálj jégkását, az nagyon finom!!

Zúzz össze jeget(pl. aprítóban, legyen olyan mint a hó!) reszelj bele citrom/limehéjat és a levét avval együtt zúzd össze mert ha csak rá facsarod egy helyre fagy össze, rakhatsz bele kevés (!) cukrot, (Evvel is zúzd el!).

Kész is! Tálald friss, érett gyümölcsökkel! Édes gyümölcsök közül csak az eper, pomeló, és az ananász illik hozzá! keserü (grapefuit) illik hozzá, de nem szeretik sokan, ezért csak ajálnd fel ne tegyél melé!


Sok sikert!

2014. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jah, és majd privátban írd meg hogy sikerült a árulás!
2014. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de van jégkásakészítőnk (azzal talán egyszerűbb lesz). Amúgy én ezekre gondoltam : limonádé, narancsos limonádé, szörpök és puncs .. szerintetek??? .. amúgy akkor majd leírom hogy sikerült :)
2014. jún. 3. 20:57
 9/10 Ágoston Noémi válasza:
jeges tea, limonádé, bolti üdítők, gyümölcslevek, akár frissen facsarva, turmix :)
2014. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... jól sikerült a bolhapiac 4 féle innivalót árultunk (narancsos-, sima limonádé, puncs és meggyszörp) összesen úgy 5-6000 Ft-ot gyűjtöttünk volt jegünk is... :DDDDD
2014. jún. 16. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!