Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek vasárnap? Egyszerű...

Mit főzzek vasárnap? Egyszerű és olcsó ételek jöhetnek!

Figyelt kérdés

Ma már voltam tescoba,de haza kellett jönnöm mert felkészületlenül mentem és fogalmam se volt mit főzzek hirtelen. Most paprikáscsirke van tésztával,és hétfőn utazok el,tehát:

-ne legyen se pörkölt,se leveses,se ragus kaja és tészta se

-és ne legyen főzelék mert az nagy adag

-és ne legyen csirke

Tescoba most sertéscomb van akcióba ha ez segít valamit:) 15 ezrem van erre a hónapra úgyhogy valami olcsóbb legyen:)

Köszönöm!



2012. jún. 22. 18:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Brassói apró pecsenye?
2012. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Paprikás krumpli
2012. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
fűszeres sült sertéscomb krumplipüré párolt zöldség
2012. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%

akkor rizibizi :) vagy csak simán rizs.

vagy sült krumpli rántott sajttal, az az igazi!

vagy tarhonya.

vagy petrezselymes krumpli.


sertéscombra nem tudok mit ajánlani, nem szeretem a husikat :D

2012. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

ránts ki pár szelet húst. csak annyi szelettel, amennyit megbírsz enni, esetleg ,ha marad elviszed magaddal hétfőn

szendvicsnek.

ha nem akarod szimplán:), akkor a szeleteket holnap este sózd be, kend be egy kis borsos mustárral, egy kisfej hagymát vágj karikára és rakd egy műa. dobozba rétegezve a bekent húsokkal. zárd le, hadd érjen. reggel leszeded a hagymát, a húst paprírtörlővel megszorongatod egy kicsit és lehet panírozni.

egy kis krumplipürével, azt tudsz egy adagot is csinálni nagyon finom lesz.

2012. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

köszönöm eddigieket:

Brassói: Húz felé a szívem valóban,lehet ennél maradok

Paprikás krumpli: Nemjó mert ragus kaja

Rizs nem jó magába de azért köszi:)

Rántott hús meg még jó is lenne ha nem sertéscomb lenne csak tescoba:)


Amúgy csülök volt még akcióba de soha nem csináltam még,állítólag elő kell főzni meg ilyenek..

Azt se tudom milyen csülök volt,mert receptekbe mindig odaírják hogy hátsó,na ennél a boltba nem volt ilyen írva csak hogy sertéscsülök:/

2012. jún. 22. 18:54
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ma épp comból csináltam ebédet.Elszeltem vékony szeletekre,ki klofoltam,majd sóztam,borsóztam,megkentem mustárral jó bőven mindkét oldalát.Olajon egy kicsit megsütöttem majd tepsibe tettem.Az olajba amibe sült a húsi tettem még sót,mustárt egy kevés cukrot,tejfölt,lisztet.Jól kikevertem majd ráöntöttem a húsra és betettem a sütőbe háromnegyed órára.Rizst csináltam mellé.Nagyon finom lett.
2012. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Fasírt, vagy "flancosabb" kolléganője, Stefánia vagdalt. Még az útra is vihetsz belőle.
2012. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad a sertéscombot:) amúgy a a korábbi válaszaidból ítélve Te ezeknél flancosabb kajákat szoktál

főzni, vagy csak ajánlani??

2012. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Első csülök van csontnélküli a tescóban 1000 kilója. nem sokat ér, mert alig van hús rajta, szinte csak bőr.

abból is pörköltet lehetne csinálni, vagy fokhagymával megspékelve, fólia alatt kis vízzel sütőben puhára párolni, majd pirosra sütni. emellé tehetnél pár szem krumplit, pár cikk hagymával.Olyan péknés lenne.

2012. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!